02 Eylül Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Aldığım istihbarata göre hafta sonu yapılacak yarışlarda gavur atları arkasına bakmadan kaçmış. Ünlü antrenör Aksak Tomi, Türkiye'ye erkenden gelip galopları izledikten, padokta gezdikten sonra "Bizim atların şansı yok." diyerek tası tarağı toplayıp kaçmış. Giderken de Süpürgeci Sülo yeğenimle kapıda karşılaşmışlar. Sülo'ya demiş ki "NALKO çok haklıymış, boşuna gelmişim, bizim atlar burada nal toplar." 

Görüyorsun yeğenim, sayemde bu sene de gavur atları ekmek yiyemeyecek. Ama bakıyorum da TJK Reisi kurnazlık peşinde. Gavur atları gelmeyince hemen ikramiyeleri düşürüyor. İstiyor ki gavur atları gelip çuvalla gaymeleri götürsün ama Türk atları saman yesin. Bu gemi böyle yürümez. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım!

Sen sen ol, paralı sitecilere cebini açma yeğenim. Onların kime çalıştığı malum. Hiçbiri benim kadar dürüst değil. Hiçbirinin gücü bana yetmez. İstesem haftada üç gün tevziyeyi alırım ama o zaman oyuncu kalmaz. Tevziyeyi her gün almam bazı kesimleri rahatsız eder. TJK Reisi oyun oynatacak adam bulamaz. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

11.8.7.5.6
11.10.13.2.1
2.8.6.3
4.5.2.8.7
12 ZEYNOŞUM BANKO
2.1.7.11

1 Yorumlar

Daha yeni Daha eski