29 Eylül Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri
 Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün keyfim çok yerinde. Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenim beni mutlu edecek istihbaratlar getirdi. Onu gözlerinden öpüyorum. Onun bana verdiği müthiş Spring Attack bankosu kazanırsa cebin sonuna kadar şişecek haberin ola. Tunçdağ bankosuyla Öztaha bankosunu söylemiyorum bile.  

Yeğen sene 1978. O zamanlar vurduğumu deviriyorum. Ayağa kalkıp ikinci tokadımı yiyen acile kaldırılıyor. İnat edip üçüncüye kavuşanlar kötürüm kalıyor. Limonu sıktığımda avucumun içinde toza dönüyor, kayayı ufalıyorum, demiri tek elle büküyorum. Böyle olunca da bütün dilberler peşimde pervane oluyor. Onların peşinde olan kabadayılar da fedailerini üstüme salıyor. Haftada on fedai dövmeden gözüme uyku girmiyor. 

İşte böyle bir günün gecesinde kuytu bir sokaktan süper lüks evime doğru yürüyorum. Ceketim omzumda, kunduram çivili. Yere bastığımda gürültü çıkarıyor. Heybetimi görenler kapısını kapatıp evine giriyor. Karşımda üç fedai belirdi. Ellerinde demir sopalar vardı. Onları görünce durdum. Ceketimi omzumdan düşürüp elime aldım. Üçünü devirmem 35 saniyemi almadı. Ama daha bitmemişti. Hemen arkalarında simsiyah giyinmiş beş ninja geldi. Eğer küçükken nincitsu eğitimi almamış olsaydım işimi bitirebilirlerdi. Onları devirmem de kısa sürdü. Ceketimi yerden alıp yoluma devam ederken siyah bir mercedesin bana yaklaştığını gördüm. Elinde uzi olan bir fedai camdan çıktı. Beni tarayıp yoluna devam etti. Merminin birini havada yakalamasaydım yine işim bitmişti. Bütün bunları bir gece önce yamulttuğum Kontak Mustafa'nın yaptırdığını biliyor olmam mümkündü. 

Tam evimin sokağına geldiğimde ne göreyim? Kontak Mustafa, gecelerdir bende kalan sarışın dilber Melahat'ı kolundan sürükleyerek götürmeye çalışıyor. Hemen koşmaya başladım. İki yüz metreyi 11 saniyede koşup herkesi şaşırttım. Koşarken topladığım kuvveti Kontak Mustafa'nın suratının ortasına indirdiğimde bir daha ayağa kalkamayacağını biliyordum. Ama öyle bir ayarlamıştım ki onu öldürmeyecek kötürüm bırakacaktım. Öyle de oldu. Kontak Mustafa, o günden sonra Koltuk Değneği olarak bilindi. Bir yıl boyunca da bana yanaşan olmadı. 

Dayı'nın gücünü hafife alma yeğenim. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

-SERKAN YAŞAR'IN İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ-

Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

8.3.1.7.2
8.3.5 // 10.13
1.2.6.5.4.3
7.9.10.2.4.3.1.5.8.6
4 SPRING ATTACK BANKO
1 TUNÇDAĞ // 6

72 TL

2. ALTILI

7.9.10.2.4.3.1.5.8.6
4 SPRING ATTACK BANKO
1 TUNÇDAĞ // 6
3.4.5
3.6.5.8.4.7.9
5 ÖZTAHA // 1.7.3.2.8

16.8 TL

Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. Tjkda sikis var halkı nasıl soyular atın galobu yok hep geçilmiş şimdi halka nasıl geçirdik diyo sülalesini siktiklerim heryerde orospu çocuğu çok tjknin alayı orospu cocugu

    YanıtlaSil