25 Eylül Nalkapon Ankara Altılı Ganyan Tahmini

 


Süperim. Mükemmelliğim bazı kesimleri rahatsız ediyor, haberiniz ola. Bu yüzden de kim varsa peşimde. Bu sabah ezanla beraber uyanıp namazımı eda ettikten sonra mahallede asayiş berkemal mi diye şöyle bir tura çıktım. Sokaklarda benden başka kimse yok gibi duruyordu. Üç dört sokak gezindikten sonra üstün duyma yeteneklerimle bazı ayak sesleri duydum. Sivri burun siyah kundura olduğundan adım gibi emindim. Bir kulağım arkada, öbür kulağım önde yürümeye başladım. Ayak seslerinin yaklaştığını anlıyordum. Çıkmaz sokağa doğru ilerledim. Peşimden tıpış tıpış geldiler. Sokağın başında durdular. Bir de ne görsünler.  Sokak bomboş. İkisi de şoka uğradı. Üzerlerinde siyah takım elbise, ayaklarında siyah kundura, ellerinde de Bond çanta vardı. Biraz bakındıktan sonra uzaklaştılar. 

Onların işimi bitirmek için gönderilen FBI ajanları olduğunu anlamam uzun sürmedi. Yine İtalyan mafyasını çağırmam hak oldu. Hemen Don Pito Carlo'yu aradım. Domuz Deviren Cilberto'yla, Şampanya Patlatan Federiko'yu da al gel dedim. Emrin olur Nalko, dedi. İlk uçağa bindiler. Şimdi onları karşılamaya gidiyorum. Sen de doğru ganyana git yeğenim. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

FOTO FİNİŞ'İN ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

12.3.2.10.9
11.8.1.5.2.7
1 HANDASSA // 5
4.1.6.3.10.5.2
7.4.6.3.8
1 ALİHAN BANKO

84 TL

2. ALTILI

4.1.6.3.10.5.2
7.3.4.6.8
1 ALİHAN BANKO
2 BURGAS // 6

1.3.6.7.2.4
3.10.12.9.6

84 TLYorum Gönder

1 Yorumlar

  1. Nalko kocaalp tek ..ekspretente tek. Mavideniz tek..yine alditiyon bizi seni Cole goturup boynuna gravat takmam an meselesi eline davulun sopasını vermem an meselesi....biliyon ben gezegene doğru fırlatıp kabirini güneşin yanındaki gezegene gommem anmeselesi sıcaklık kavursun yalanını🌜✨🔥☠️☀️💯💯🌛🌞👽👽🔥

    YanıtlaSil