24 Eylül Nalkapon Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Olmuyor yeğen, olmuyor! Her ne kadar her gün seyis yeğenlerimden topladığım istihbaratları sana versem de TJK Reisi'nin gözü üstümde olduğundan müthiş kurgularım hedefi on ikiden vurmuyor. Ama benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. 

Bugün Cemo yeğenim beni arayıp çok kısa konuştu. Dayı, başımda kavak yelleri esiyor. Aklımı kaybetmek üzereyim dedi. Onun bana kripto mesaj verdiğini anlamam çok uzun sürmedi. Hemen süper zekamı çalıştırıp gizli bilgileri çözdüm. Bana hem Aklıselimsin'i hem de Yeltay'ı banko veriyordu. Öbür ayaklardaki bombaları da mayın dedektörlerimi çalıştırıp buldum. Senin işin çok kolay yeğenim. 

Şimdi her zamanki gibi ganyana koş. Gaymeleri tezgaha koy. Müsveddeyi ganyancıya ver. Sonra da "Akşam beşe katlamam mümkün olabilir. Kasayı hazır tut." de. Göz kırpmayı da unutma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

HASAN KURTULUŞ'UN BURSA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Nalkapon Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

2.3.1.8.6.5
9.14.5.10.6.3.12
1 AKILSELİMSİN // 7.6
6 YELTAY BANKO
6.4.2
10.13.3.1.8.7

60.48 TL

FOTO FİNİŞ'İN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. Nalko senin kıçını matkapla sekmen an meselesi seni Cole goturup kıçı a bomba atar füzesi koyup istediğin gezegene yollamam an meselesi .....yattık ....fakir fukaradan intikam mı aliyosun Erdoğan gibi ..fakir seyetti sizi💯💯💯🤭😁

    YanıtlaSil