13 Eylül Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Ganyan Tahminleri


KAFAKIRAN

İlk iki yarışından sonra bugün kafa kırmaya hazır. Zaten son ikinciliğine talihsizlik gözüyle bakıyorum. O gün maidenden çıkması lazımdı ama nasip olmadı. Artık bu işi fazla uzatmadan neticeye gider. 

GOLD POLAT - AIR DROP - SPİLDAT

Alın size üç aslan: Gold Polat, Air Drop, Şpildat. King Cha Cha arkası ikinciliğiyle Gold Polat tabii ki ön planda. Air Drop'un İstanbul'da güçlü gruptaki tabelası ve Şpildat'ın Bursa'daki son koşusunda eski günlerine döndüğünün sinyallerini vermesi onları da potoya atıyor. 

OĞLUM FERHAT - GÜLGÜN

İstanbul'daki üçüncülüğünden sonra Oğlum Ferhat'ın Bursa'ya gelmiş olması çok olumlu bir gelişme. Orjini de bu pistle barışık. Gülgün derseniz, o da Safari gibi bir atın tam kardeşi. Yani anlayacağınız o ki çıktığı gibi bitirmesi beni şaşırtmaz. 

TUNÇ SİPERİ - KESKİNŞAH

Grup 3'te neredeyse Pıtır'a cezayı kesecek olan Tunç Siperi'ne baktığımız zaman Mertcan Çelik kardeşimin de onu tercih ettiğini görebiliyoruz. Uzun zamandır bindiği Köyağası Demir'den inmiş. Gerçi ona da Mehmet Kaya kardeşim binmiş ve bence sürprizde değerlendirilebilir. Öte yandan Keskinşah da güçlü bir rakip. Her mesafede iyi koşan bir at. Mahsun'la uyumları iyi. 

MAGIC SPEAR

Çim pistte kanatlanmış bir kuş gibi starttan çıktı, hiç yere inmeden foto finiş çizgisine kondu. Hem de öyle böyle değil, 10 boy farkla güle oynaya. Oradan hareketle bugün de bir beyaz bayrak ayna yarışı beklenebilir. Grupta abartılacak bir at yok. Kurteller işini bilir. Yeniden çime çekerek hatalarından döndüler. Mustafa Çiçek kardeşim de bu rakipleri bu atla affetmez. 

Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

1. ALTILI

3 KAFAKIRAN BANKO
4.7.1.6.9.3.2
2.1.6 // 4.7
6.9 // 1.2
1.14.9.2.4
3.5.4

50.4 TL // 168 TL

2. ALTILI

1.14.9.2.4
3.5.4
1.2 // 3.7
2 MAGIC SPEAR BANKO
3.2.7.5.4
5.2.3.1.6.10.15

84 TL // 168 TL1 Yorumlar

  1. Verdiğin tek derce olarak gruptan 3 saniye kötü hangi akılla tek veriyorsun hayret 50 oyundur tık yok vazgeç artık

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski