26 Eylül Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

 


HİKAYE

Hikaye, hikaye bir at olmadığını maidenden hemen sonra tecrübeli atların arasında koştuğu Açık 2 koşuda yaptığı üçüncülükle ispatladı. Vedat kardeşimle yaptığı 600'ü 37 işi de olumlu. Formu yerinde, rakipleri uygun. İzmir'deki Atrio da benzer özelliklere sahip bir safkandı ama hepimizi yanılttı. O yüzden temkinli yaklaşsam da ilk şansı hak ediyor. 

TSARIGRAD

Biraz ara verdi ama son yarışında iyi bir geri dönüş yaptı. Daha öncesinde kimleri geçtiği malumunuz. Bekiroğulları'nın da elinden geçtiği düşünülecek olursa iyi binmesi halinde İsmail Yıldırım kardeşimin hanesine bir birincilik daha yazılır. 

-ADANA KOŞU İSTATİSTİKLERİ-

ÇİSIL

Daha yedi kere koşmuş bir at ama maidende fazla durmadı. Kazanamamış olsa da şartlı yarışlarda devam etti ve çok da başarılı oldu. Elbette kazanmadan olmuyor. Eleanor Rigby ile Filinta'nın arasına girip ikinci olduğu yarıştan beri takibimde. Son yarışında kendinden büyük ve tecrübeli atlar arasında silindi gitti fakat şimdi grubunda sahneye çıkacak. Dikkat!

LORENZO - PAST INSIDE ME

Gerek son dönem formları gerekse de şimdiye kadar koştuğu gruplara bakıldığında Lorenzo'yla Past İnside Me gruptaki diğer atlardan kaymak gibi sıyrılıyorlar. Mesafenin kısalığı Past İnside Me'ye yarasa da Lorenzo'yu son dönemde daha çok beğendim. Ayrıca kilosu da bir avantaj. 

-ADANA AT YARIŞI GALOPLARI-

AKGÜN

Kalite belli, potansiyel belli, gücü ortada. Epeydir, taylığında yaptığı yarışlardan uzaktı. Ama son ikinciliğinde o günlerine göz kırptı. Eğer son iki koşusunu tekrarlarsa bunları atlar. Ama ola ki kötü koşarsa rakipleri çok net: Sumelhan, Sun Time. 

WEST SIDE GLORY

Şartlı yarışı koydular, kısa vadelide koştular ama bir türlü maidenden çıkamadılar. Son çare, son şans: Şartlı 19. Üzerindeki apranti kardeşimi de indirdiler, yerine Mehmet bindi. İstanbul'daki son dördüncülüğünün son düzlüğünde ben artık kazanmaya hazırım diyordu. Bence de hazır. 

-NALKAPON ADANA TAHMİNLERİ-

Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

6.4.8.1
1 TSARİGRAD BANKO
10.1.3.5.7
4.1.5.2.3.12
5.1.3.4.12.9
1 AKGÜN // 6.5

57.6 TL

2. ALTILI

4.1.5.2.3.12
5.1.3.4.12.9
1 AKGÜN // 6.5
7.2.5.1.8.3
WEST SIDE GLORY BANKO
2.1.5.11

57.6 TL

Yorum Gönder

0 Yorumlar