TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

16 Eylül Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri

16 Eylül Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri

 


DARK RUNNER: İki yarış öncesinde zayıf grubu gerisinde bırakan Dark Runner, bir sonraki koşusunda biraz daha sert isimleri geçmeyi başarmıştı. Öne yakın koşmayı seven safkan için bugünkü mücadelenin temposunun da lehine olduğunu söyleyebiliriz. Lehine gidişat ve tempoda uyumlu jokeyi ile ön planda değerlendirilmelidir.

KAYALARLI // UÇAN BARON: Benzer grubu geçtiği koşu sonrası daha sert rakipler arasında ikincilikte kalan Kayalarlı'nın bugün 63 kg olması dışında bir handikapı yok ve rakipleri de oldukça uygun. Elbette Nevzat Avcı'nın da kısa vadeli yarışta elde ettiği ikincilik sonrası Kızım Derya'dan inerek Uçanbaron'a binmiş olması es geçilemez. Bu açıdan değerlendirildiğinde bu iki safkanın rakiplerinden daha ön planda olduğunu söylememiz mümkün. 

EMPEROR SION // BAVO BRAO: Şimdiye dek dört defa bir araya gelip iki kez kazandığı jokeyi Sinan Özen'e geri dönen Emperor Sion, son startında da bu jokeyi ile Hard Flood arkası bir ikincilik yaptı. Fakat bu ikinciliğinin altı ay ara sonrasında olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu yüzden bugün daha farklı bir performans beklenebilir. Bavo Brao da geçtiğimiz senelerde daha sert gruplarda oldukça başarılı performanslar sergilemişti. 8 ay ara verdikten sonra Elazığ'a götürülen orada gördüğü koşular sonrası İzmir'de çim pistte yarış gören safkandan yeniden iyi bir yarış bekliyorum.

FLY SO HIGH: Son katıldığı koşuda çok etkili bir performans sergileyerek burun farkıyla ikincilikte kalan Fly So High, o gün düzlükte içeriden dışarıya açılırken epey bir mesafe kaybetmişti. Yani bir nevi jokey hatasından kaybetti. Bu gruptaki rakiplerine göre iyi bir derece çıkartan safkanın benzer bir performansla maidenden çıkmasını bekliyorum. 

DOSTBAĞI // RUS DAMAT: 15 yarışta 8 birincilik gibi etkileyici bir istatistiğe sahip olan Dostbağı, bu mesafelerdeki başarılı performaslarıyla göz dolduruyor. Bugünkü rakiplerinin arasında da ön planda olan safkanla alakalı kafamdaki tek soru işareti ise kış sezonuna kadar depoyu doldurup doldurmayacağı. Yani koşu şartı olayı göz önüne alındığında bu dönemde bazı koşuları boş geçmesi beklenebilir bu yüzden de burada aynı ekürinin Rus Damat isimli safkanının yarışın sigortası olacağını düşünüyorum. 

NALKAPON DAYI'NIN İZMİR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri

9.2.3.4
1.10 // 11.6.12
2.9.3
6 FLY SO HIGH BANKO
2.1.5
8.7.13.14.11.2.4.1.3.10

57.6 TL // 144 TL

SERKAN YAŞAR'IN HER AYAĞI YORUMLU ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Etiketler

Yorum Gönder