27 Eylül Foto Finiş Bursa Altılı Ganyan TahminleriQUEEN MON BELLUCI: Yarış hayatının ilk koşusunda çok sert bir rakibe denk geldi. Bunun yanı sıra startın verilmesinden itibaren son düzlüğe dek koşu içerisinde yaşadığı sıkıntılar da performansını olumuz etkiledi. Ancak düzlüğe çıkıldıktan sonra tampon yemesine, sıkışmasına rağmen usta atlar gibi koşarak iç kulvardan düzgün aksiyonlarla önlere doldurup üçüncülüğe girdi. Anneden kardeşi Vira Vira maidenden kısa vadeli koşu kazanarak çıkmış, ardından açık yarışta ikincilik elde etmişti. Fakat yasaklı madde sebebiyle pistlerden bir yıl uzak kaldı ve bir daha da toparlayamadı. Orjin bakımından grup içerisindeki rakiplerinden daha farklı bir görüntüsü olan ve bu defa Gökhan Kocakaya tercihi ile piste çıkan Queen Mon Belluci'nin kazanarak maidenden çıkacağını düşünüyorum.

 

YAMANBEY: İstanbul ve Ankara'da benzer gruplarla giriştiği mücadelelerde Runner Bull, Mala Moja, Mamba Forever, Winner Man gibi rakiplerini gerisinde bırakan Yamanbey, binicisi Gökhan Kocakaya ile beş kez bir araya gelip iki birincilik çıkardı. Bugün de tam mesafesinde, sevdiği pistte ve elverişli rakipler arasında piste çıkacak olan safkan kazanmaya yakın olup günün bankolarından biridir. 

-BURSA KOŞU İSTATİSTİKLERİ-

DESIRE FOR VICTORY: Urla Karası ve Run For Derya ile tam kardeş olan Desire For Victory, bugüne dek dört defa piste çıkıp hepsinde üçüncü olmuştu. Orjin olarak her piste yatkın olan tay, Kurtel Harası'nda usta ellerle hazırlanmış olması ve eküri avantajı ile katılacağı mücadelede çoğu formsuz ve istikrarsız rakibinin arasında ön plana çıkıyor. 

-HASAN KURTULUŞ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ-

Foto Finiş Bursa Altılı Ganyan Tahminleri

1. ALTILI

6 QUEEN MON BELLUCI BANKO
16.7.1.18
2.5
14.5.2.4.7.6.8
4.14.13.6.5.16.7
5.7.2 // 1.4

94.08 TL

2. ALTILI

14.5.2.4.7.6.8
4.14.13.6.5.16.7
5.7.2 // 1.4
4 YAMANBEY BANKO
2 DESIRE FOR VICTORY BANKO
5.12.6.1.2.9.13

82.32 TL

-NALKAPON BURSA TAHMİNLERİ-


Yorum Gönder

0 Yorumlar