09 Eylül Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

 

LA BREZZA: Tam kardeşi Rabenda, kaliteli bir isim olmasına rağmen kariyerinin başında karşı karşıya kaldığı doping cezasından ötürü bir müddet pistlerden uzak kalmıştı. Daha sonra çok iyi bir dönüş yapamasa da ilerleyen dönemde yeniden kalitesini ortaya koyduğu yarışlar yapmıştı. La Brezza ise yarış hayatının ilk iki koşusunda etkili olamasa da sonraki süreçte toparlanıp açıldı ve arka arkaya kazandığı iki koşu ile güven vermeye başladı. Son startında 1200 metreyi 1.10 içerisinde koşarken Neptune, Mızrak Kız, Hilal Sultan gibi rakiplerini gerisinde bırakan safkanın bu defa 4 kilogram daha avantajlı katılacağı bu mücadelede de rakiplerine üstünlük kurabileceğine inanıyorum. 

SEÇERBEY: Ankara ve Bursa'da kazandığı yarışların ardından İzmir'de Ethem Menderes Koşusu'nda yaptığı beşincilik çok dikkat çekici olan Seçerbey, bu kez rakiplerine oranla ciddi bir kilo avantajına da sahip. Ayrıca mesafenin 700 metre daha uzamış olmasının safkanın performansına çok olumlu katkıları olacağını düşünüyor ve günün alternatif teki olarak öneriyorum.  

EXPECTANCY: Son startında benzer grubu çok rahat bir şekilde gerisinde bırakan safkan, bugünkü mücadelede de önlerde istediği tempoyu bulacak ve klasik bekleme yarışını yaparak düzlük üzerinde rakiplerinden sıyrılarak potoya uzanacaktır.

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

6.3.2.5
4.2.3.5
6 SEÇERBEY // 1.4
1.8.5.2.4
2 EXPECTANCY BANKO
8.11.3.6.9.13.10.7

51.20 TLYorum Gönder

Daha yeni Daha eski