25 Eylül Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri (TUTTU 492 TL

 


SPENCER: Mesafe ve pistin en iyi atlarını bir araya getirecek olan Peri Bacaları Koşusu'nda benim en çok ilgimi çeken safkan SPENCER. Üç yarıştır bileği bükülmeyen ve yüksek potansiyele sahip olan Spencer'ın son koşusunda önde maruz kaldığı prese rağmen sonlara dinç gelerek rakiplerine direnmesi sonrası beni bu koşuda favori önermeye itti. Eğer önde biraz rahat bırakılırsa bitirir.

ALİHAN: Geçtiğimiz yıl bu koşuyu usta pilotu Halis Karataş idaresinde kolay kazanan safkan, G2 Topkapı Koşusu'nda etkili olamasa da bir önceki G1 Fatih Sultan Mehmet ikinciliği ve onun öncesinde kazandığı A3 KKTC Koşularıyla usta jokeyine güven vermiş olacak ki Halis Karataş, birkaç ay önce G1 kazandığı Ulan Bator'a binmek yerine onu tercihlemiş. Safkanın bu sezon sadece altı kez piste çıktığını da düşünecek olursak bu gruptaki rakiplerine göre daha az yıpranmış olmasının da avantajını arkasına alacağını söyleyebiliriz. Mesafeyi de çok iyi koştuğunu ispatlamış olmasıyla uygun grupta bankom. 

BURGAS: Gazi Koşusu'nu kazandıktan sonra bir müddet dinlendirilip 2400 metre mesafeli Boğaziçi Koşusu'na iştirak eden şampiyon safkan Burgas, yarışın son metrelerine doğru iç kulvardan doldurup liderliği almıştı ve düzgün aksiyonlarla geriden gelenlere cevap veriyordu. Fark fazla değildi fakat Burgas'da direnebilecek güç vardı. Ne olduysa son 300 metreye doğru oldu ve safkan kısa süreli bir yarış içi sıkıntı yaşadı. Bu ise elindeki avantajı yitirmesine sebep oldu. Henüz adı anılmazken Gazi'nin büyük favorilerinden olduğunu duyurduğumuz safkan bizi yanıltmayarak potoyu önde geçmişti. Bu kez daha da uzayan mesafede yeniden birinciliğe uzanarak yoluna devam edeceğini düşünüyorum. 

ANKARA AT YARIŞI GALOPLARI

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

1.5.2.10.4.3 // 7.11
7.2.4.3.5.8 // 6.1
1 ALİHAN BANKO
2 BURGAS BANKO
7.1.2.6.4
5.12.2.3.1.7

86.4 TL

NALKAPON'UN ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar