28 Eylül Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri


SULTAN REDS: Yarış hayatının ilk koşusunda maidene kolay bir şekilde veda ettikten sonra Luna Lovegood, Poetic Charm ve Ambusher gibi sert rakipler arasında dördüncü olup 1,5 yıl ara veren kısrak, pistlere döndüğü son üç koşusunda oldukça sert gruplarla karşılaşmasına rağmen kendisinden beklediğim performansın kat kat üstünde koştu. Lozan, Bedestan, Past İnside Me, Abjar Kız ve benzeri rakiplerin arasından gelerek bugün katılacağı bu mücadelede rakiplerinin oldukça uygun olduğunu düşündüğüm safkanın aynı yarışları tekrar etmesi halinde kazanmasını bekliyorum.

ÇİPÇE: Geçmiş yıllarda sahaya getirdiği atlarla atçılığımıza damga vuran ancak son birkaç yıldır yüksek kalite bir safkanı pistlere kazandırmaktan uzak olan Aracı Ekürisi, ülkemizde Çipçe ayarında atlarla atçılık yapmaya devam ediyor. Hatta şu anda kariyerini sürdüren safkanları arasında Çipçe kalite bakımından ilk üçte gösterilebilir. Üç yaşlı kısrak, bu mesafede giriştiği beş mücadelede dört birincilik elde ederken birinde baş farkıyla ikincilik çıkarttı. Son koşusunda yaşça büyük rakiplerine kaybeden Çipçe, bir önceki koşusunda bu pist ve mesafede Charlatan, Ceylincan gibi isimleri geçmeyi başarmıştı. Bugün gruptaki diğer atlara göre kilo dezavantajına sahip olsa da bilinen güç ve kalitesiyle risk alınabilecek bir safkan olduğunu düşünüyorum. 

Dün Bursa'da üç net bankomuz vardı. Hepsi kazandı ancak kurguyu doğru yapamadığımız için elimiz boş döndük. İnşallah bugün başarıya ulaşırız. Şansınız bol olsun. 

-NALKAPON DAYI'NIN KOCAELİ TAHMİNLERİ-

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

1.2.6
2 SULTAN REDS BANKO
3.1.4.7.8
1 ÇİPÇE // 5.4.2
7.1.2.6
9.3.1.13.11.2.8.5

38.4 TL

-HASAN KURTULUŞ ANKARA TAHMİNLERİ-


Yorum Gönder

0 Yorumlar