11 Eylül Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

YILDIRIM BAYEZID KOŞUSU: Günün en zorlu mücadelelerinden birine sahne olmasını beklediğim Yıldırım Bayezıd Koşusu'nda safkanları birbirinden ayırmak oldukça güç ve bu durum da sürprize açık bir yarış olacağı izlenimi uyandırıyor. Son yarışlarında peş peşe birincilikleri ile ilgimi çeken King Man Go, G2 Beyoğlu Koşusu galibi Cagner, Karataş'lı Uğurtay başta olmak üzere bu ayakta çok at yazılması taraftarıyım. 

ESKİŞEHİR SANAYİ ODASI KOŞUSU: Demokrasi ve Milli Birlik Günü Koşusu üüncülüğünün ardından G1 Karayel Koşusu'nda elde ettiği ikincilikle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Sigoş'un ön plana çıktığı mücadelede arka arkaya birincilikleri ile ekürilerden Lega Lady ve G2 galibi, Karayel dördüncüsü Babaşahin bu safkanın önemli rakipleri olarak dikkat çekiyorlar. Fakat ben burada Kurtel Ekürisi'nin bir tayı olan ve harika orjininin hakkını bugün daha çok vereceğini düşündüren Captain Fantastic'in de ihmale gelmeyeceğini düşünüyorum. 

GÖZDE SULTAN: Yarış hayatının ilk koşusunda kolay bir galibiyete imza atan Gözdesultan, ikinci koşusunda Tekaşkım gibi çok sert bir kayaya çarpılmıştı. Yaklaşık olarak iki aydır pistlerden uzak kalan Gözdesultan'ın idman pistinde biraz eksikleri varmış gibi dursa da aslında Kaizbertlerin genelinde gördüğümüz bir durum. Çoğunlukla kenterlerle hazırlanan safkanın oldukça uygun duran bu grubu geçmesini bekliyorum.

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

5.7.3.6.9
3.1.8.6
3.8.9.6.5.4.7
6.4.5.2.1
5.1.2
2 GÖZDESULTAN BANKO

168 TL

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski