23 Eylül Foto Finiş Ankara Altılı Ganyan Tahminleri

 


OBRADA: Normal şartlar altında bu grubu rahat geçmesini beklediğim safkan yalnız son dönemde -son koşusu hariç- beni heyecanlandıran performanslar sergileyemiyor. Son üçüncülüğünde iyi grupta yaptığı üçüncülüğe ilave olarak İzmir idman pistindeki 800 metreyi 48 rahat dereceli çalışmasıyla bir şansı daha hak ediyor. Elbette daha geniş kuponlarda yanına burada şanslı olamayacağını düşündüğüm Savaş Bey dışında bütün rakiplerini yazacağım çünkü Obrada kötü koşarsa kimin kazanacağı biraz muallak gibi duruyor.

SECRET POWER: İlk startında yarış boyunca çok kolay görünen ve potoyu geçerken de rakiplerine ağırlığını hissettirip elde kazanan safkan için bugün de sonucun değişeceğini sanmıyorum. Jokeyi Ahmet Çelik ile uygun grubu zorlanmadan gerisinde bırakacaktır. 

BALIKÇIKRAL: Yarış hayatının ilk startında grubun en gerisinde bekleyip düzlükte dışa açılmış ve buradan yaptığı kuvvetli ataklarla önlere doldurup dört beş boy önündeki rakibiyle arasındaki mesafeyi kısa sürede kapatmasına rağmen bütün çabaları kazanmaya yetmemişti. O koşusundan sonra gerçekleştirmiş olduğu galoplarla formunu muhafaza eden tayın maidenden çıkmaya yakın olduğunu düşünüyorum. 

ANKARA KOŞU İSTATİSTİKLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

KIR YAĞIZ: Kariyerine 1200 metre mesafeli çim pist koşusuyla başlayan safkan yarış boyunca arka grupta ilerledi ve düzlüğe gelinene dek de birçok yarış içi problem yaşadı. Hatta son viraj dönüldükten sonra bir ara Ahmet Çelik safkanı rölantiye alacakmış hissi vermiş olsa da birkaç kamçı teşviğinden sonra istediği cevabı aldı ve sonlardaki güçlü sprintiyle ikinciliği kurtardı. Bu kez çok daha hazır girecek olmasının yanı sıra Kurtel Ekürisi'nin usta ellerinde hazırlanmış olmasıyla maidenden çıkmaya aday. 

NALKAPON DAYI'NIN ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Foto Finiş Ankara Altılı Ganyan Tahminleri

2 Lokumoğlu şablondan çıkartılmıştır. 11.30

1. ALTILI

1.3.7.4.5.2.6
2 OBRADA // 1.5.6.7
4 SECRET POWER BANKO
6.5.7.4.8.9
8.7.5.3.11.1.6.2
3 BALIKÇIKRAL BANKO

26.88 TL

2. ALTILI

6 Cool Silver yerine 1 Magic Rock eklenmiştir.

6.5.7.4.8.9
8.7.5.3.11.1.6.2
3 BALIKÇIKRAL BANKO
3.2.5.1
2.1.4.6.5
4 KIR YAĞIZ // 2

76.8 TL

HASAN KURTULUŞ'UN İZMİR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yorum Gönder

0 Yorumlar