18 Eylül Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri


BÜLENTAĞA: İstanbul'da çok rahat kazandığı yarış sonrasında yine elverişli şartlar altında uygun bir grup bulan safkandan yine birincilik gelecektir. 

İŞTAR // ŞANLITAY: Şimdiye kadar katıldığı sekiz koşuda sadece bir defa tabeladan düşen İştar, uzun mesafede yarışlarında ne denli iyi koştuğunu son üç mücadelesinde gösterdi. Uğurtay arkası ikinciliğini tekrarlaması halinde bu grubu geçmesini bekliyorum. Şanlıtay da benzer şekilde uzun mesafeleri çok iyi koşan bir safkan ve bu tip rakipler arasında kendisine üst sıralarda yer buluyor. İştar'ın en ufak hatasını affetmeyecektir. 

CALLIENTE // ROYAL CHICK: Aralıklarla koşmak zorunda kalan Calliente formunu daima koruyan bir kısrak. Son birinciliğinde atbaşı bitirdiği rakibi çok güçlü bir isim değildi fakat Calliente'nin üst gruplarda başarılı yarışları da bulunuyor. Bugün bu grubu geçirebilecek potansiyele de sahip. Royal Chick de potansiyel barındıran fakat bugüne dek istenilen yarışları bir türlü yapamayan bir safkan. Dört yaşlılığından umutluydum ama beklediğim gibi koşamadı. Bu tip gruplarda başarılı olmasını beklediğim bir isim. 

ŞAHİNHAN: Formda bir döneme giren safkan, iki yarış öncesinde benzer bir grubu geride bırakmıştı. Ardından çok daha sert grupta dördüncü olurken yarışı kazanan Ardaşah'la arasında çok az bir fark vardı. Bugün de dişine göre rakipleri mesafesinde denk getiren Şahinhan'ın bir kere daha potoyu önde geçeceğini düşünüyorum. 

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

1.4.10.11.6.2
1 BÜLENTAĞA BANKO
2 İŞTAR // 1
4.6.10.1.8.7.6
4.12.2.9.5.1
1.3.5.7

2. ALTILI

4.6.10.1.8.7.6
4.12.2.9.5.1
1.3.5.7
4 CALLIENTE // 6 
4 ŞAHİNHAN BANKO
9.4.11.3.6

Yorum Gönder

0 Yorumlar