02 Ekim Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

 


SERTBERK: Henüz mağlubiyet yüzü görmemesi bir yana, katıldığı son iki Grup 2 yarıştan da birincilikle ayrılan Sertberk, şimdiye dek bu tarz gruplarda kazandığı yarışlarda elde ettiği neticelerle göz doldurdu. Dinlendirilerek, aralıklarla koşan safkan, G2 Aziziye Koşusu'nda bu gruptaki birçok rakibini geçerken de pek zorlandığı söylenemez. Bu açıdan bakıldığında uyumlu binicisi ile kariyerinin ilk Grup 1 yarış galibiyetine çok yakın olduğu söylenebilir. 

DEMİRPERDE: Kariyerinin ilk gününden bu yana pist ve mesafe ayırt etmeden birçok başarılı yarış yaparak grup birinciliklerine imzasını atan Demirperde geçen yıl geç toparlanmıştı ve bu dönemlerde arka arkaya birinciliklere imza atmıştı. Yani mevsimsel olarak da iyi koştuğu bir dönemde, geçtiğimiz yıla göre iki üç kat daha formda katılacağı bu mücadeleden birincilik çıkartmaması benim için sürpriz olur. 

LUCKY FOOT // LORD OF GAME: Grup 2 Nene Hatun birincisi kısrak, verdiği ara sonrasında pek istenilen gibi koşamamış olsa da kazandığı koşu ile morallendi ve bugün de ilgilileri tarafından orta düzey rakipler seçilmiş. Grubun ağır toplarından Lord Of Game ise geçtiğimiz dönemde uzun mesafe yarışları ile anılsa da daha önce bu mesafede Grup 3 kazanmıştı. Koşu genel olarak ele alındığında son metrelerinin bu iki isim arasında geçmesi ihtimalinin çok yüksek durduğunu söyleyebilirim.

İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

6.5.1.9.2
6.5.2.1.3.4
7 SERTBERK // 5.1.2
6 DEMİRPERDE BANKO
6.4 // 1 
3.4.2.12.9.10

28.8 TL

HASAN KURTULUŞ'UN ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar