Serkan Yaşar

PERFORMANTE: Evvelki senelerde grup koşularda görmeye alışkın olduğumuz kısrak, bu sezona da flaş bir giriş yaparak henüz üçüncü yarışında Abjarkız, Reina De Diamentes, Selen Kızım gibi gücünispetinde etkili yarışlar yapan rakiplerini gerisinde bırakarak potansiyelini bir kere daha gözler önüne sermeyi başardı. Bugün de oldukça uygun grupta koşacak olmakla birlikte mesafe ve de piste olan uyumu da göz önünde tutularak etkili aprantisi Vedat Abiş ile tek atılabilir. 

ULAN BATOR: BU yıl Mayıs ayında G3 Fikret Yüzatlı Koşusu ile pistlere dönen Ulan Bator, o mücadeleden birincilikle ayrıldıktan hemen sonra Grup 1 19 Mayıs Koşusu'nu kazandı. G1 Haliç'te altıncılıkta kaldı. Ancak bugünkü pist ve de mesafedeki genel performansına bakıldığında girdiği 9 yarışın 7'sini kazandığı görülüyor. Yani etkili olduğu şartlar bir araya gelmiş. Elbette rakipleri de azımsanmayacak derecede güçlü isimlerden oluşuyor. 

FEDAİ: 2019 yılında kariyerine hızlı bir başlangıç yapan Fedai, KV 8 Nevzat Zaimoğlu Koşusu'nda Duman ile Megastar arkası üçüncü olurken Mehtar ile Güneşi Gördüm'ü arkasında bırakmış ve de daha sonrasında Grup 2 Akbatur Koşusu'nda Baş Hükümdar ile Eymenege arkası üçüncülük yaparken Megastar, Akyaka, Babaismail, Kamus gibi rakiplerini geçmeyi başarmıştı. G1 Hatay Koşusu'nda sakatlanan ve de akabinde katıldığı yarışlarda varlık gösteremeyen Fedai, ilgilileri tarafından 1,5 yıl geri alındı. Sonrasında koştuğu koşularla nefes açığını gideren ve de sürekli formunu ilerletip son olarak Şartlı 5 yarışta iyi grupta dördüncülük elde eden safkandan birincilik bekliyorum. 

Serkan Yaşar İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

3 PERFORMANTE // 1.2.8
11.10.6.2.1.4
5.3.1.7.4
5.3.1
3 FEDAİ BANKO
8.3.6.5.9

36 TL