Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bugün süper hazırlandım, haberin ola. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim de müthiş istihbarat toplamış. Onun da gözlerinden öperim. 

Cemo yeğenin aldığı gizli bilgilere göre ilk ayakta Alsancaklı bombaya hazırlanıyormuş. Seyisi bozukluklarla ganyan almış. Çok emin olmasa da güveniyormuş. İkinci ayak çok karışıkmış. Üçüncü ayaktaki Gökbudak her an her şey yapabilirmiş. Onu padokta gören seyislerden biri hemen Cemo'yu arayıp 10 gayme karşılığında bankoyu vermiş. Cemo yeğenin bir başka bombası da dördüncü ayaktaki İnancalı'ymış. Onun son yarışını izledikten sonra antrenörüyle gizli bir görüşme yapmış. Aramızda Dayı'm, dedi. Beşinci ayaktaki Salvatore'nin geçilmesi mümkün değilmiş. Son ayaktaki Apophis'in de şov yapması an meselesiymiş. 

Bugün koruna yasaklarının bitmesinin ikinci günü. Taş konken oynamak serbest. Emekli takımı dün akşam koşa koşa kahveye geldi. Korunada biriktirdikleri ne varsa yarısını söğüşledim. Bu sabah da onlardan aldığımı mahalledeki garip gurebaya dağıtıp popülerliğimin artması için çalışma yaptım. Muhtarlık düşünüyorum yeğenim. Hedefim 2023'te mahallemi ilçe yapmak. Sonra da gelsin belediye reisliği. Sonra İstanbul, sonra da cumhurreisliği olabilir. Hepsi sırayla. Acelem yok. Gücümün sınırlarını ben bile bilmiyorum. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahmini

2. ALTILI

12.3.10.6.11.8
8.14.9.6.1.13.11
2 GÖKBUDAK // 10 
7.8.10.4.3
5 SALVATORE BANKO
12.4.7.3.6.1

100.8 TL