Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Sabah Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenimle gizli görüşme yaptıktan sonra çok daha iyi oldum. Bana yaptığı tap sikrıt aramada verdiği önemli istihbarat bilgileriyle gücümü herkese göstermemin mümkün olacağına şüphe yok. Cemo yeğenin dediğine göre Premium Mover' resital yapmaya hazırlanıyormuş ama rakipleri de çok dişliymiş. Beşinci ayaktaki Zerafetli'nin geçilmesi mümkün değilmiş. Gerisi de çorap söküğü gibi gelecekmiş. 
Üç dört gündür tadım tuzum yok yeğenim, canım çok sıkkın. Yediğim kurban etleri boğazımda düğümlendi. Diyeceksin ki Dayı ne oldu. Daha ne olsun yeğenim. Mahallede etimin ulaşmadığı bir ev öğrendim. Kaytan Bıyık Nuri'nin evine gitmemiş. Mahalle takımından Goril Orhan, onun payını mangalda pişirip yemiş. Ondan bunu beklemezdim. Kaytan da sağda solda bunu anlatıp duruyormuş. İtibarıma gölge düştü. Goril Orhan'ı yakalayıp bana getirmeleri için Panter Osman'la, Kaplan Süleyman'a görev verdim. Gördükleri yerde vur emirleri var. Mesuliyet bende. Bunu duyan Goril Orhan çok korkmuş. Bu sabah kapıma bir tane koçla geldi. Alnına kına vurmuş, boynuzlarına da kurdele bağlamış. Ayaklarıma kapandı, affetmem için yalvardı. Nefsime yenik düştüm, diyerek aman diledi. Ona kıyamamam söz konusuydu. Koçu aldım, Kasap Hüsnü'ye gönderdim. Sakatatını kendime ayırtıp kalanı Kaytan'a yolladım. Aldığım istihbarata göre hemen mangalı yakıp başına geçmiş. Afiyet olsun Kaytan yeğen. 

Görüyorsun yeğenim, tanıdıklarımın memnuniyeti benim için çok önemlidir. Şimdi herkes mutlu. Mahalleye huzur geldi. Sıra senin cebinde. Cebini şişirmem an meselesi, haberin ola. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

2.8.7.6.5.4.1
1  PREMIUM MOVER // 7.9
2.3.6.5.1
4.3.1
6 ZERAFETLİ BANKO
5.11.9.7.3.4.1.2

6.7.2 TL

FOTO FİNİŞ'İN BURSA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.