Nasılsın yeğenim, iyi misin? Bayramın üçüncü günü oldu. Danamı kestim. Mahalledeki fakir fukaraya dağıttım. Tebrikleri aldım. Elim öpüldü, harçlıklar dağıtıldı. Bu yıl da gelecek Kurban'a kadar gündem olacağım kesin. 

Pala Hüsnü, dün sabah kapıma geldi. Kurbandan payına düşeni istedi. Ona ayırdığım 250 gram kıymayı verip yolladım. Sonra manava gidip tarttırmış. Kahveye gidip arkamdan laf yapmış. Nalkapon iki ton dana kesti, bana 250 gram yağlı kıyma düştü demiş. Haberi alır almaz mahalle takımından Goril Mahmut'u peşine taktım. Bir kuytuda yakalattım. Gizli arama gelince de yanına gittim. Elinde bir poşet domates, maydanoz, soğan vardı. Mangalı yaktırmış, köfteyi hazırlatmış, iki de piyizci arkadaşını çağırmış. Ona bir ders vermem mümkündü. Fırsatı kaçırmadım. Ağzına bir büyük domates koydum, tek yumrukta midesine indirdim. Maydonozları da ağzına tıktım. Soğanları kesip gözüne sürdüm. Bir de yanımda isot getirip dudaklarına sürdüm. Sonra da evine gönderdim. 

Bu sabah kapıma gelip ayaklarıma kapandı. Önümde diz çöküp yalvardım. Affetmem için Muhtar Remzi'yi devreye soktu. Düşündüm taşındım, 250 gram kıyma yüzünden bu kadar büyütmemem gerektiğinin farkına vardım. Beraber taş konken oynayıp keyif çattık. Onu bir güzel söğüşledim. Bizde böyle yeğen, anlarsın ya.

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Ankara Altılı Ganyan Tahminleri

6.5.3.4.1.8
6.4.3.7.1.5
3.5.1.4
7.4 // 3.5
1.4.6.5
1 GOŞA BANKO

92.16 TL