Nasılsın yeğenim, iyi misin? Gücün yerinde mi? Benimki maşallah çok süper. Keyfim de gıcır. Saman Osman kod adlı seyis yeğenimin işleri tıkır tıkır. Cebinin şişmesi de an meselesi. 

Aldığım istihbarata göre Vedat Abiş apranti yeğenimin şov yapması an meselesiymiş. Hem Ildır Beyi hem de Alessandra'yla resital peşindeymiş. Osman yeğen ikisinin de çok hazır olduğunu söyledi, haberin ola. Onun şakası yoktur. 

Japonya karıştı yeğenim. Japon Prensi Takoshi Mokuta, OHAL ilan etti. Koruna Japonya'yı esir aldı. Eğer iki ay içinde korunadan bütün Japonya'yı kurtarmazsam harekiri yapmam mümkün diye de açıklama yaptı. Sen de tetikte ol. Aşını oldun diye caka satma. Maskeni tak, mesafeni koru. Kalabalığa girme. Hipodromların açılmasına da aldanma. TJK Reisi'nin iyi önlemler almış olması söz konusu değil. 

Mahallede de alarm verdim. Kalabalıkta gezmeyi yasakladım. Pazar yerinin kurulmasını engellemek için belediye başkanına nota verdim. Bir daha da eve kapanmak istemediğim söylentileri doğrudur. Lafı fazla uzatmak istemiyorum yeğen. Çok konuşmak bana göre değil. Sana verdiğim müthiş Ankara kurgusunu iyi değerlendirip Amerika'ya git. Las Vegas'ta keyif çatarken korunanın geçmesini bekle. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Ankara Altılı Ganyan Tahminleri

6.1.8.4.7
2.3.4.1.6
2.5.6.1.7
4.5.1.2
3 ILDIR BEYİ // 5.2.7
3 ALESSANDRA BANKO

40 TL