VALUE CHAIN: Annesi bir English Channel tayı olan safkan henüz beş kez piste çıkmış olmasına rağmen ortaya farklı bir görüntü koydu. Elbette yarışları çok iç açıcı değil ancak barındırdığı potansiyel ortada. İyi ellerde hazırlanan safkanın bu kez uygun rakipler arasında kalitesini ortaya koyarak potoyu önde geçmesini bekliyorum. 

GÜNPINAR: Kazandığı son yarışta benzer bir grubu gerisinde bırakan ve bugünkü jokeyi Akın Sözen ile potoyu önde geçen Günpınar, daha önceki yıllarda da benzer gruplarda elde ettiği başarılı sonuçlarla bu tip gruplara diş geçirebileceğini göstermişti. Etkili jokeyinin de katkılarıyla bugün de ön planda olduğunu düşünüyorum. 

SEVALCAN: Albunea ile Kesvacangün arkası üçüncülüğünde iyi rakiplerini gerisinde bırakan Sevalcan, bu kez bir alt grupta ter dökecek. Mesafeye uyumlu olan kısrak, uygun kilosunun da avantajıyla koşuyu kazanmaya yakın duruyor. 

PANCMAHAL: Ahmet Çelik, böyle yarışlarda at bindiğinde doğru tercihler yapan bir jokey ki bugün de Son Of Day yerine Pancmahal'i tercihlemiş. Birbirine dek gördüğüm bu iki safkan arasından onu seçmiş olması ve safkanın son yarışını zorlanmadan önde bitirmesi de beni bugün Pancmahal'i banko yazmaya itti. 

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

8.1.2.3.7.5.4.6
6 GÜNPINAR // 4.1
6 SEVALCAN // 3.4
1.5.3.2.4
1 PANCHMAHAL BANKO
2.5.10.12.7.1

19.2 TL