Serkan Yaşar

BEYOND REDEMPTION: 1200 metre mesafeli koşunun her yerinde rakiplerine üstünlük kurup sonlarda tempo kaybederek Jack Sparrow'a potoda mağlup olan Beyond Redemption, 100 metre daha uzayan mücadelede daha idareli giderek koşuyu lehine çevirmeye yakın. 

OVERLORD // EZERGEÇER: Uzayan mesafelerdeki başarılı yarışlarıyla Overlord ile Ezergeçer ikilisinin bir önceki karşılaşmalarının rövanşına çıktığına inanıyorum. Yarışın iki safkan arasında geçeceğini düşünsem de sürpriz aramaya da müsait bir koşu. 

GÜL HATMİ: Evvelki senenin en başarılı üç yaşlı dişisi olarak gördüğüm Gülhatmi, son koşusunda Aryaliva'ya geçilmişti ancak Aryaliva'nın gördüğü yarışların aradaki yarım boy farkın oluşmasında etkisi büyüktü. Bu kez nefeslenmiş ve de daha hazır durumda piste çıkacak olan Gülhatmi'nin bu kez kazanacağına inanıyorum. 

BANGIRBANGIR: Bursa'daki son startında Mehmet Akyavuz'un çok etkili binememesinden ötürü kaybettiğine inandığım safkan, bugün de yine aynı binicisiyle dengi rakipler arasında ve lehine gidişatta mücadele edecek olmasıyla favorim. 

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

1 BEYOND REDEMPTİON // 2.6.10.4
9.4.8 // 7.5
6.7.4.8.2
7 GÜLHATMİ BANKO
7.6.2.4
4.6.13.11

24 TL // 160 TL