Serkan Yaşar

ULAN BATOR: Mesafe, tempo ve de pist ayırt etmeden başarılı yarışlara imza atan Ulan Bator, bugün önde yüksek tempoda koşulacak mücadelede yine söz sahibi olacaktır. Ardaşah, Alihan, Hasafet gibi önde olmayı seven rakiplerinin arkasına yatmasını beklediğim safkan, her zamanki gibi düzlük üzerinde ataklarına hız kazandırıp geriden gelecek olan rakiplerine cevap vermeye çalışacaktır.

ONTARIO: Günün sürprize en açık yarışlarından biri G1 Anafartalar Koşusu olsa da ben burada, sentetik pistte katıldığı dört yarışın üçünü kazanırken birinde bu mesafede potoyu önde geçen ve de M. Niyazi Polatyar Koşusu'nda beşinci, Sadık Eliyeşil Koşusu'nda üçüncü olan Ontario'nun jokeyi Halis Karataş idaresinde ikinci kez piste çıkacağı bu mücadelede birinciliğe yakın olduğuna inanıyorum.

BURGAS//REAL RUNNER: Son 6 yılın Gazi şampiyonu Ahmet Çelik ile Miramis'ten bu yana bu önemli koşuda yüzü gülmeyen Gökhan Kocakaya yeniden Gazi kazanmaya çok yakın oldukları safkanlara biniyorlar. Burgas, bizim de site olarak çok uzun zamandır Gazi favorileri arasında gösterdiğimiz ve de sonrasında sergilediği performansla bizi haklı çıkartmış bir safkan. Real Runner ise hem Erkek Tay Deneme hem de Sait Akson'da ortaya koyduğu görüntü ile Kurtel Ekürisi'ne üstü üstüne ikinci kupasını getirmeye aday. Ben bu iki safkanın hatasız koşmaları durumunda ikili bitirmelerini bekliyor ve de geniş kuponlarda daha sürpriz isimlere yer vermeyi planlıyorum. 

LUNA LOVEGOOD: Kariyerine başladığında Gazi adayları arasında gösterilen, en azından Kısrak Koşusu'nu kazanmasına kesin gözüyle bakılan Luna Lovegood, yaşadığı sıkıntılı dönemin ardından KV8 Hasan Adalı birinciliği ile eski formuna ulaştığını göstermişti. Önde rahat bırakılırsa çok tehlikeli olmasına karşın, öne yakın da koşabilen kaabiliyetli kısrak denk rakiplerini geçebilecek potansiyele sahip. 

GÜNÜN GALOP - İSTATİSTİK BİLGİLERİNE ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ.  

DEMİRPERDE: Babalar Günü Koşusu'nda muhteşem bir geri dönüş yapan safkan, daha evvelinde birçoğunu gerisinde bıraktığı rakiplerle, uygun mesafede karşılaşacak. Ayrıca bugün ekürisi Oğlum Serkan'ın da öndeki seri rakiplerine göz açtırmayarak Demirperde'nin işini kolaylaştırmasını bekliyorum. 

LIGHT OF DARKNESS: Grup 1 Kısrak Koşusu'nda Özcan Yıldırım o kadar kötü bindi ki anlatmaya kelimeler yetmez. Çok yanlış yerde takip etti, virajda dışa açılmak gibi bir hata yaptı ve de burada da en az altı yedi boy kaybetti. Ayrıca önü açılıp sprint atana dek de bir mesafe kaybettiği söylenebilir. Yarışı yeniden izler ve de aynaya girerken öndeki atların son durumlarına bakarsanız  Light Of Darkness'ın rakiplerinden çok daha diri olduğunu görebilir, kazanacağı yarışı nasıl kaybettiğine şahitlik edebilirsiniz. O gün jokeyi çok aşırı güvendi, bugün daha temkinli binip rahat bir galibiyete uzanacaktır. 

HASAN KURTULUŞ'UN İKİ BANKOLU ADANA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Serkan Yaşar İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

7.4.9.8
12.13.4.9.3.10.7.5
3.14 // 4.11.15.6
8.4.12
5.10.6.3
9 LIGHT OF DARKNESS BANKO

61.44 TL

FOTO FİNİŞ'İN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.