05 Haziran Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim maşallah. Kahve açıldı, Çaykur Rıza bayram ediyor. Taş konkenin sesi öteki mahalleden duyuluyor. Emekli takımı her gün söğüşleniyor. Anlayacağın, keyfim çok yerinde. Gücümü de topladım. Cebim şiş. 

Mahalle takımıyla yaptığım gizli toplantıda TJK Reisi'nin yaptığı zamcıkı protesto etmeye karar verdik. Bundan sonra parası az olan oynamayacak, benim gibi kodamanlar da %10 kadar yatıracak. Yani günlük 300 veriyorsam artık TJK Reisi 30 gaymeye razı olacak. Ganyancı yeğenimin boynu büküldü ama onu da teselli ettim. 7 senedir TJK onun payına düşeni bir gayme arttırmazken durmadan zamcık yaptı. Beni anlayışla karşılaşdı. "Senin adın Nalkapon, sen bu oyunu bozarsın Dayı" dedi. 

Şimdi senin görevin de aynen benim yaptığım gibi yapmak. TJK Reisi'ne haddini bildirmek için güçlerimizi birleştirmemiz lazım. Onun önünde diz çökmemizi bekliyor ama biz başkaldıracağız yeğen. Eeee ne demişler? Misafir umduğunu değil, bulduğunu yer. TJK Reisi de orada misafir olduğunu hatırlayacak. Zamcık Reis olmak istemiyorsa dediklerimizi yapacak. Üç kuruşa beş köfte olmaz, demeyecek. Önümüze iki porsiyon koyacak. Sen eğer dediklerimi yapmazsan seni kaz gibi soymaya devam eder, sonunda da don mintan bırakır. Senin onun gözünde hiç değerin yok ama bu düzen değişecek. Unutma yeğen: "Birlikten kuvvet doğar." Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

5.11.4.6.2.12
12.10.2.5.1
4.8.5.2.7
3 NALDÖKENLİ // 1
6 PRENSES DURU BANKO
14.18.20.10.15.8.4.2

84 TL // 168 TL

2 Yorumlar

  1. Nalko sevmediğin tjkda adam varsa onu karım yapım onu çöllere götürüp domaltayim sonrada premitlere gomuyum bu fireunlar oooo cocugudur

    YanıtlaSil
  2. Sana katılıyorum Nalkapon dayı, herşey güzel olacak değil mi ?

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski