TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

09 Haziran Nalkapon İstanbul Altılı Tahminleri

09 Haziran Nalkapon İstanbul Altılı Tahminleri

 Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Gücümün de zirvesindeyim. Bugünkü hedefim ilk ayaktan fişi çekmek. Sonra da sırtımı yaslayıp keyif kahvemi yudumlamak. 

Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimden aldığım istihbarata göre ilk ayaktaki Beyond Redemption çıktığı gibi bitirmeye hazırlanıyormuş. İkinci ayaktaki Ezergeçer'le Overlord kim kazanacak diye iddialaşıyormuş. Dördüncü ayakta da Aryaliva, Gülhatmi, Ak İrem'den biri kesin kazanacakmış. Diğer ayakların karışık olması mümkünmüş. 

Yeğen, TJK Reisi titriyor. Yaptığı zamcık ters tepti. Üstüne çok gidildi, morali sıfır oldu. Eğer sen dişini sıkıp iki gün altılı oynamazsan yer yerinden oynayacak ama kendine hakim olamıyorsun. TJK Reisi'nin cebini şişirmeden duramıyorsun. Ona " Bu düzen böyle gitmez Reis Bey!" diyemiyorsun. Sonra da bana gizli mesaj atıp "Dayı, bu zamcıklar bizi çok yıprattı. Zaten kıt kanaat kupon dolduruyorduk, şimdi ondan da olduk." diyorsun. Bunu kabullenmem mümkün değil. Önce sen üzerine düşeni yapacaksın, sonra da benden çalışmamı bekleyeceksin. Hepimiz bir araya geldiğimizde karşımızda değil TJK Reisi, FBI bile duramaz. Unutma yeğen: Benim adım sürpriz, soyadım bomba. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul Altılı Tahminleri

1 BEYOND REDEMPTION BANKO
4.9 // 5.8
6.4.7.8.2
2.7.1
4.7.1.2.3.6
4.13.1 // 7.9

43.2 TL // 144 TL

Etiketler

1 $type={blogger}:

  1. Nalko senin yuzunden yattık seni çöllere göturup karım yapicam güneş tepede senter içindesin üstünü tuzlayıp kamciylan vurmam an meselesi..sonra. Füzeyi takp Mars'a güneşe göndermem an meselesi✈️🍆🥒🌶️🐏

    YanıtlaSil