TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

04 Haziran Nalkapon Bursa At Yarışı Tahmini

04 Haziran Nalkapon Bursa At Yarışı Tahmini

 


İsyanlardayım yeğen! Bu TJK Reislerine haddini bildirmemiz lazım. Hayırdır yeğen, maaşına zam geldi de bizim mi haberimiz yok? Cebin şiş geziyorsun da biz mi görmüyoruz? Sana reva görülen bu zamcık'a sesini çıkartmayacak mısın? Bundan sonra sana kupon doldurmayı yasaklıyorum, haberin ola. Artık bitti. TJK dersini alana kadar tevzileri yerlerde sürünmeli, senin sesini duymamak neymiş görmeli, gücünü anlamalı. Nasıl olsa oynar, kral benim demekten vazgeçmeli. Yoksa halimiz harap olur. Böyle zamcık yapa yapa giderler. Bunu kabullenmen mümkün olmamalı. Sen sen ol, bundan sonra bülten alma, altılı oynama. Şimdi diyeceksin ki Dayı bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu; hem diyorsun ki oynama hem de müthiş Bursa kurgunu veriyorsun. 

Yeğen bu benim işim. Popülerliğimi kaybetmemek için her gün işimin başında olmalıyım. Sen dediklerimi yap, yaptıklarımı yapma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahmini

5.8.11.1.3
2.5.12.10.7.11
1.2.5.7
3 MARATONCU BANKO
5.14.7.11.2.13
1.2.4

151.2 TL 

Etiketler

1 $type={blogger}:

  1. Nalko bu TJK hı israile goturup o rayı tjkyida yok etmem an meselesi tartak ağacın arkada olsada dahi tjkyi İsrail'i yok etmem mümkün hepsini sikicem birim yüzde yirmi kesinti an meslesi hepsini karım uapicam

    YanıtlaSil