18 Haziran Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim. Bugün formum zirvede. Keyfim de yerinde . Almanya'daki yakın dostlarımı devreye sokup getirttiğim Biyontek aşıları herkese tek tek vuruluyor. Koruna kaçacak delik arıyor. Hipodrumların açılması an meselesi, haberin ola. 

Bugün Karşıyakalı Cemo yeğenim bana müthiş bankosu Keskintay'ı verdi. Yahyabey Gülü'nü de ufakçı yeğenlerimin tek atmasını istedi. İkisi de fişek gibiymiş. Bir de son ayaktaki AYZA gizli bankosuymuş. Öbür koşular senin için çantada keklik, gücün tartışılmaz deyip kapattı. 

Yeğen bazı kesimler canımı çok sıkıyor. Onların el altından öro, dolar aldığını bilmem mümkün. Ülkeyi batırmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. Amerikalı dostum Tık Tık Mayk'la tap sikrıt bir görüşme yaptım. Yarın bana 50 bin dolar gönderecek. İngiltere'den eski dostum Saksafon Riçırd da 100 bin öro göndermeyi kabul etti. Anlayacağın, ekonomiyi düzeltmeme az kaldı. Onların gönderdiklerimde Türk gaymesi iki kat değerlenecek. Ekonomi benim işim yeğen. Sen sen ol gavur parasına yatırım yapma. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

5.9.10.2.8.7.6
3.6.7.12.9.5
9 YAHYABEYGÜLÜ // 3.11.5
5 KESKİN TAY BANKO
6.7.4
10.2.20.17

34.56 TL

Yorum Gönder

2 Yorumlar

  1. Ulan ilk 3 kosuda yatiyo kuponlarin allahtan oynamdim kendi yaptigim daha iyi yariş devam ediyo yatmadim senin kuponu yapmadim yattiydim biraz dürüsce yazda ayakcilik yapmayin ortalikda

    YanıtlaSil