Nasılsın yeğenim, iyi misin? Formumun zirvesindeyim, haberin ola. İki gavur dilber misafirimi ultra lüks evime yerleştirdim. Birinin adı Mini Diana, öbürünün adı Yırtmaç Elizabeth. Onları çok memnun edeceğimden hiç şüpheleri yok. En güzel şekilde ağırlayıp misafirperverliğimi göstermem mümkün olacak. 

Sabah erkenden uyanıp hizmetçiyi aradım. Evi bir güzel temizlettim. Onlara özel odalarını ayarlattım. Temiz çarşaflarını, yorganlarını serdirdim. Sonra da süper lüks bir kahvaltı hazırlattım. Onları gelir gelmez buyur ettim. Karınlarını doyurdum. Odalarını gösterdim. İstirahate çekildiler. Öğleden sonra İstanbul turu attırmaya söz verdim. Uyanmalarını bekliyorum yeğen.

Mahalle takımından Tilki Nuri kapımdan ayrılmıyor. Gavur dilberlerle tanışmak için can atıyor. Ama ona ihtiyacım yok. Gavurcam müthiş. İstanbul'u da avucumun içi gibi biliyor olmam mümkün. Anlayacağın, şov var yeğen şov! Sen de hemen ganyana koş. Üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu oyna. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Ankara Altılı Ganyan Tahminleri

5.8.1.10.7.6
3.5.10.2.1.9
2.3.8.7.5.4 // 6.1
7 BABA HANCI // 6
5.1.2.4.7
11 TİRİL TİRİL BANKO

86.4 TL