Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün akşam koruna yasaklarının bitişi için yaptığım kutlama yarım kaldı. Cumhur Reisi'nin açıklamarını duyduktan sonra hevesim de kursağımda kaldı. Neymiş efendim kahvede saat 9'a kadar taş konken oynayabilecekmişim. Bunu kabullenmem mümkün değil. Benim adım Nalkapon, ben bu oyunu bozarım. 

Bugün Saman Osman yeğenimle yaptığım gizli görüşmeden sonra Foto Roman yeğenimin müthiş Ankara kurgusuna baktım. Bir de ne göreyim? Ceketimin iç cebinden adını çıkardığım My Pride bankomu vermiş. İşte o anda onun üstün altılı bilgisine hayran oldum. Hatırla yeğen: Sana son koştuğu gün de banko vermiştim. O gün Saman Osman yeğenim dedi ki Dayı'm My Pride yarış saatini iple çekiyor. 

Ama ne oldu yeğenim? Aprantisi ona çok kötü bindi; boynumu büktü, beni mahcup etti. Bankolarımın sorgulanmasına sebep oldu. Onunla da bir hesabım var. Bugün kendini affettirmesi için ona son bir şans veriyorum. Bunu iyi kullanması lazım. Yoksa binecek at bulamaz, hipodromlardaki bütün bağlantılarımı devreye sokarım. Onun tam kazanırken bana selam vermesini bekliyorum. 

Saman Osman kod adlı seyis yeğenimin dediğine göre Kübra Hanım'ın geçilmesi de mümkün değilmiş. Ona çok güveniyormuş. Seyisiyle yaptığı gizli görüşmede "Evi, arabayı sattım. Bankadan kredi de çektim. Her şeyimi bu koşuya basmaya hazırım. Eğer kaybederse beni ahırda bulabilirsiniz." demiş. Saman Osman diyor ki Dayı'm seyisi çok güveniyor. Ben de ona inandım. 

Şimdi yeğenim hiç vakit kaybetme, hemen ganyana git. Kendi köşene geç, çayını söyle. Kuponunu doldur, sonra da ganyancıya uzatıp göz at. O kimin kurgusunu olduğunu anlayacaktır. Yatırdıktan sonra göz ucuyla bakıp müsveddeyi imha edecektir. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Ankara Altılı Ganyan Tahminleri

1 MY PRIDE BANKO
7.1.2.9.12.5
8.5.2.1.9.10
5.2.1.4.7
5 KÜBRA HANIM BANKO
14.12.13.1.2.8.7.18.16.15.10.4

151.2 TL

FOTO FİNİŞ'İN ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.