Hasan Kurtuluş

SARIOĞLU

Çok uzun zamandır idmanda. Zımba gibi. 800'ü 53 işinde de bunu ortaya koyuyor. Orjin desen muazzam. İlk koşusunda maidenden çıkacağından şüphe etmiyorum. Yeter ki taylara has o ilk yarış sorunlarından birini yaşamasın. Gerisi hava cıva. 

Bugün fazla yorum yok. Esas meselemiz Samet Erkuş kardeşim. Hastanede ölüm kalım savaşı veriyor. TJK, unutulanlar arasına adını çoktan yazdı.  Ne maddi ne de manevi destek var. Aile çaresiz, aile isyanda. Bakanlık sus pus, TJK desen düzeni kurmuş. Abuk sabuk, kimsenin izlemediği, yabancı yarış arasına serpiştirip yarışseveri maruz bıraktığı TV programlarındaki niteliksiz yorumcularını doyurmaktan Samet'e ya da onun gibi mağdur duruma düşürdükleri jokeylere el uzatan yok. 

Bak TJK! O çocuğu yaşatacaksınız o kadar! Elinizde avucunuzda ne varsa ortaya dökün. Size de sesleniyorum jokeyler: Kazandığı yarışların mont ücretini bir hafta boyunca Samet'e verin, açlıktan ölmezsiniz. Yarın sizin de başınıza gelebilir, unutmayın. 

Biz yarışseveriz, bir yardım kampanyası olursa elimizden geleni yaparız. Ama sen TJK'sın, koskoca kurumsun. Yap bir organizasyon, olmadı cebinden ver. Ayıptır yahu! Koca koca adamlar elinizde kadehle ortalarda dolanıyorsunuz. 

SAMET ERKUŞ'UN SON HALİ YÜREKLERİ BURKTU

Hasan Kurtuluş İstanbul At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

1.5.10.6.9.4
8 SARIOĞLU BANKO
3.5.8.6.1
5.3.6
1.2.9 // 8.5.6
4.2.8.9

86.4 TL

MURAT KAYA'NIN MUSSELBURGH TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.