TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

11 Haziran Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri

11 Haziran Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri

 

Hasan Kurtuluş

PARION

Sıkıntılı bir yarış hayatı olmasaydı, burada net favori çıkacağından şüphem yok. İki yarış önce 2000'de kazanıp arkasından 1900'de üçüncü oldu. Önde götürebildiği koşularda her zaman etkili olan bir at. Bugün kendi stiline yakın koşan rakipleri pek formda değiller. Bu yüzden de Parion'un çıktığı gibi bitirme olasılığı üstünde duruyorum. Tabii ki rakipleri çok sert. Secret Lover, Catch The Rhythm, Dream Soldier, Petrocelli, Darkholm... Bunlarla kendimizi garantiye almak mümkün duruyor. 

LEWANDOWSKİ

Son koşusunda kıpırdadı. Kendime geldim, dedi. Bugün de uygun grubu buldu. Kalabalık koşuda yol bulma sıkıntısı yaşamazsa her şey istediği gibi olacak. Sonlarda güçlü gelip birincilik mücadelesinin ortasına bomba gibi düşmesini bekliyorum. Tolga Yıldız kardeşimin biniyor olması da bana ayrı bir güven veriyor. 

BALKAN AĞASI

Beş kez koşup üç kez kazanması, ilk üçten düşmemiş olması, son yarışını da bugünkü gibi 45 gün arayla koşup önde bitirmesi Balkan Ağası'na güvenmemiz için yeterli sebepler gibi görünüyor. Halil Kaplan kardeşim de maşallah safkanı hemen çözdü. Bir şekilde potoya atmanın yolunu buldu. Bugün de kilo avantajından faydalanıp dördüncü birinciliğine uzanabilir. 

MENDOZA

Mendoza bu gruplardan çok farklı, kaliteli bir at ama sahiplerinin aceleci davranıp erkenden grup ya da açık yarışlara koymalarından ötürü kendini tam gösteremedi. Anasından ötürü ben bu mesafelerde daha çok güveniyorum. Yeniden form tutmuş olmasıyla bugün de kazanacağından şüphem yok. 

KARAOĞLANIM

Ercan Çankaya kardeşim zaman zaman Bursa'ya geliyor. Zaman zaman eli boş dönüyor. Ama%30 civarı kazanma oranı var. Karaoğlanım'a daha önce Ercan kardeşimiz bindi ve atını tanıyor. Ayrıca Karaoğlanım da iki yarış önce benzer grubu 1800'de rahat geçmişti. Mesafe uzadı, şimdi mevzu daha da lehine. 

DUŞANBE

Duşanbe bir aşağı, bir yukarı giden performans çizgisiyle çok güven vermiyor. Ama yine de bu grupta parlıyor. Jokeyi Halil Kaplan da başka bir safkanı tercih etmiş. Biz Mertcan Çelik kardeşimizin de en az onun kadar iyi at bindiğini biliyoruz. Bu yüzden de favori, diyoruz. 

Hasan Kurtuluş Bursa Altılı Tahminleri

10.11.5.3.6.2
5.9.2 // 18.15.7
6 BALKAN AĞASI // 7
6 MENDOZA BANKO
3.4.1.2.5
18.19.8.17.2.4.3.5

46.08 TL

Etiketler

1 $type={blogger}:

  1. Hayatınızda hiç altılı yakaladınız mı.Hep atıp tutuyorsunuz .İnsan bakar olmuyor bir daha yazmaz .

    YanıtlaSil