Hasan Kurtuluş

PERİ ANA - STARK

Mehmet Salih Çelik kardeşim Crazy Maku'dan inmiş. Hani şu iki yarış üst üste kazandığı at. Peri Ana da bir boş, bir dolu yapa yapa ilerliyor. Mehmet Salih kardeşimle de daha önce kazanırken Ser Veyron'u %71 AGF'yle indirmişti. Bugünkü rakipleri de tam ağzına layık. Stark, Stark demekten usandık ama o kaybetmekten usanmadı. Bugün bir daha şans vereceğiz. Bakalım üzecek mi, yoksa yüzümüzü güldürecek mi?

SOLID BROTHERS

Geçmişte yaptığı iyi yarışlardan, sert gruplardaki başarılarından söz etmeye gerek yok. Son birkaç yarışını irdelesek yeter. 6 ay sonra gördüğü dört yarışın her birinde formunu bir üst kademeye taşıdı. Ankara'daki yakın ara beşinciliğinden sonra İstanbul'da yine az farkla kaybetti. Geçildiği atlar da -bugünkülere kıyaslayacak olursak- boru değildi, diyebileceğimiz isimler. En son Ankara'daki H 21 koşuda, ben geliyorum, diyerek Yamanbey arkası ikincilik yaptı. Bugün zorlayacak tek rakip bana göre Semih Bey. Geçmek için bundan daha kolay, daha ideal bir grup bulamazdı herhalde.

GÜNÜN GALOP - İSTATİSTİK BİLGİLERİNE ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ.  

FREE SOLO

Adana'da maidenden çıktıktan sonra ayağının tozuyla geldiği Ankara'da zafere ulaştı. Onun ardından KV 6 Tapu Kadastro'da Yıldız Tozu'na az farkla kaybetti. En son da Mehmet Akif Ersoy beşinciliğiyle göze girdi. G 3 Orhan Doğa Özsoy'dan kayıt silen safkanın bugünkü rakiplerini güle oynaya geçmesini bekliyorum. 

Hasan Kurtuluş Adana At Yarışı Tahmini

1.2.4.5.3.10.9.11.12
1.4.2.10.3
1.3.6.5.4
2.5 // 6.3
5 SOLID BROTHERS // 4
1 FREE SOLO BANKO

72 TL

DİĞER YAZARLARIMIZIN İSTANBUL VE ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.