20 Haziran Hasan Kurtuluş Ankara Altılı Tahminleri

 

Hasan Kurtuluş


DİAVASİ

Olmadı, olmuyor, ne zaman olacak? dediğimiz atlardan biri. Bir türlü istenilen verim alınamadı, beklenen yarışları yapamadı. Her zaman yanılttı, şaşırttı. Artık buna bir son verebileceği grubu bulduğunu düşünüyorum. Mesafe de yeterince uygun. Ahmet Çelik kardeşimin binmiş olması da benim için önemli. Bu tip Arap yarışlarında doğru atları seçiyor. 

LORD OF GAME

Gazi ikincisi, Büyük Taarruz galibi... Ankara Koşusu'nda da jokeyi yarış içinde gelişen hadiseleri yanlış yorumlayınca belki de kazanacağı koşuyu kaybetti. Altı yedi ay sahalardan uzaktı. Geri dönüşü de bence muhteşem oldu. Grup 2 Adnan Menderes'de çok çok sert grupta yaptığı üçüncülükle, daha ölmedim, dedi. Şimdi bunu ispatlama zamanı geldi. Mesafenin de uzamış olması artık kazanmasının önündeki tüm engellerin kalktığının da göstergesi. 

ÇINARCIK - GÖZDE SULTAN

Çınarcık; Köyağasıdemir, Tsarigrad'la kardeş. Gözde Sultan deseniz Kaizbert - Ayabakan gibi güçlü bir kan hattına sahip. İkisi de iyi ellerde, güzel hazırlanmış. Yukarıdan aşağıya bakınca ikisi arasında geçmeye aday bir koşu gibi dursa da tay yarışıdır diyerek temkini elden bırakmamalı. 

Hasan Kurtuluş Ankara Altılı Tahminleri

2. ALTILI

2 DİAVASİ // 1
6.8.12.1.10.11.3.5
4.6.2.3.9.8
3 LORD OF GAME BANKO
3.5 // 9.11.1
9.8.11.1.13

38.4 TL

Yorum Gönder

0 Yorumlar