Hasan Kurtuluş

GALİÇYA

Hızlı gidecek yarışı buldu. Bu tempolarda sonlarda çok iyi bindiriyor. Mehmet Kaya kardeşim de binmiş ki bugün gerçekten tadından yenmez. Sonlarda atacağı kuvvetli sprintle kazanmaması için şahsen yol bulamaması, jokey hatası dışında ben bir neden göremiyorum. Bunları yaşamazsa kazanabilir. Elbette kalabalık yarışta bu talihsizlikleri yaşama olasılığı da var. İzleyip göreceğiz. 

ASLANSOYLU

Bursa'daki Grup 3 yarışı kazandı sayıyorum. O gün grubun en iyisiydi, protestoyla ikinciliğe atıldı ama önü bir açılsaydı, fark da her metrede biraz daha açılırdı. Bugünkü yarış da o koşunun kopyası gibi olacak. Önde yine iyi bir tempo bekliyorum. Aslansoylu, onu çok iyi tanıyan Akın Sözen'le bu defa işi bitirir. 

OLGAÇTAY // ÖNERBEYİ

Olgaçtay'da potansiyel var. Son koşusunda bunu iyiden iyiye gözler önüne serdi. Önerbeyi deseniz Oğuzboylu'nun anneden, Fırtınalı Deniz'in de hem anneden hem de babadan kardeşi. İkisinin de çalışmaları tatmin edecek düzeyde iyi. İkisi arasında geçmesini beklediğim bir koşu. İkisi de kötü koşar mı? Koşabilir, nihayetinde bunlar tay. Bu yüzden geniş oyunda yanına at yazabilirsek yazacağız. 

KOCAPOLAT // KAÇAN ADAM

Kocapolat bence bu gruba fazla bir at ama istediğim yarışları da bir türlü yapamadı. Geçenki İstanbul programında koşacaktı fakat silindi. Silindiği yarışı da Karataş kazandı. Kazanan atın antrenörü aynıydı. Yani iki hazır atı iki ayrı yarışta koşmak gibi akıllıca bir karar aldı. Kaçanadam ise adı üstünde kaçan adam. O da kaliteli bir at. Son dönem yarışları başarısız olsa da yanıltmasın çünkü  bugünkü rakipler denk. Gökhan Gökçe kardeşim de bu tip yarışlarda plase veya sürpriz atlarla kazanmasına alıştığımız bir jokey. 

Sitedeki diğer arkadaşlarım altılı ganyan birim fiyatının 8 kuruşa yükseltilmesi ve diğer bahis oyunlarına zam yapılması kararı ile alakalı gerekli sözleri söylemişler. Ben de onların çağrısını yinelemek istiyorum: Sen yarışseversin, sen TJK'dan güçlüsün. Çok değil, bir hafta kadar yarışlardan uzak dur, kupon doldurma. Gör bak, neler değişecek. Şans bizimle olsun. 

Hasan Kurtuluş İstanbul Altılı Tahmini

4.6.2.9.1

6.7.3.2.8

4.2.3

1.3.4.8.2.5

7 GALİÇYA // 2.9.11.15

3 ASLAN SOYLU BANKO

1.4.8.9.7.2

5.7.9

10.7.8.2