TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

11 Haziran Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

11 Haziran Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

 


BLINDING LIGHT: Hem geçen sene katıldığı yarışlardaki performansı hem de kağıt üstündeki kalitesi göz önünde bulundurulduğunda Blinding Light'ın bu grubu geçmesi beklenebilir ki Ankara'da katıldığı kısa vadeli mücadeledeki genel görüntüsü de çok iyiydi. Bugün ilk defa uzun mesafeli sentetik piste çıkacak olması da benim ilgimi çekiyor çünkü baba Mendip ve annesinin kardeşleri olan Upper Cut ile Megaladon'un bu pist ve mesafedeki başarıları ortada. Akın Sözen'in çok yakından tanıdığı Blinding Light, bu kez kazanmaya çok yakın. 

AH ISTANBUL: Yarış hayatının ilk koşusu öncesi gerçekleştirdiği çalışmalarda belirli bir kaliteye sahip olduğunun sinyallerini veren Ah İstanbul, kazanarak başlayıp bu görüntüsünü taçlandırdı. İkinci kez piste çıkacağı bu mücadelede çok ciddi bir rakibinin olmadığını düşünüyor ve pistten bir kere daha kazanarak ayrılmasını bekliyorum.

AKKUŞBEY: İki koşu öncesinde ilk defa sentetik piste çıkıp bu mesafede kazanırken benzer bir grubu gerisinde bırakmayı başaran Akkuşbey, hemen o yarışının ardından aynı mesafede bir de ikincilik elde etti. Bugün karşılaşacağı rakiplerinden birkaçı hariç diğerlerinin bir alt grubun atı olduğunu düşünüyorum. Ağır kilosuna rağmen sevdiği mesafede birinciliğe çok yakın. 

RÜZGARIN HIZI: Maidenden çıkmakta geç kaldığını düşündüğüm bir safkan. İlk startında faule maruz kalmasa başaracaktı ancak o gün ikincilikle yetindi. Son yarışlarında da beklenen yarışları yapamadı. Bugün ise Halis Karataş deklare olmuş. Safkanın düzlük aksiyonlar bende mesafe istediği izlenimi uyandırdı. Bugün Karataşlı performansıyla bundan daha emin olacağız. 

Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

2 BLINDING LIGHT // 3
8.2.1.5.6
2 AH ISTANBUL BANKO
6.2.4.1.7.10.9.5
6.2.8.14.3
5.2.1.6.4

80 TL

2. ALTILI

6.2.4.1.7.10.9.5
6.2.8.14.3
5.2.1.6.4
3.1.5
1 AKKUŞBEY BANKO
13 RÜZGARIN HIZI // 12.3

48 TL

Etiketler

Yorum Gönder