TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

06 Haziran Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

06 Haziran Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

  

KESKİNŞAH: Kardeşi Balalayka'dan ötürü uzunda çok farklı koşmasını beklediğim bir safkandı. İlk uzun mesafeli yarışında Halis Karataş beklenmedik bir biçimde beyaz bayrak ayna yapmayı denedi ama Kaizbert tayı Eminadam'a kaybetti. Bugün de benzer bir yarış deneyebilir çünkü önde tempo kurmak isteyecek bir safkan yok gibi duruyor. Her ne şekilde olursa olsun bu mesafeleri bu grupta en iyi koşmaya aday bir safkan ve özlediği birinciliği de yakın. 

REAL RUNNER: 1600 metre mesafeli Erkek Tay Deneme koşusunun düzlüğünde attığı muhteşem sprintle hafızalarımıza kazınan ve Gazi koşusunun tartışmasız favorilerinden biri olduğunu gösteren Real Runner, 1800 metre mesafeli Sakarya Koşusu'nu kazanırken de uzayan her mesafede daha başarılı koşacağını göstermişti. Gazi'nin son provası olan ve birçok Gazi şampiyonu çıkartan Sait Akson'u kazanarak Gazi'ye Burgas'la birlikte favori olarak katılmasını bekliyorum. 

FLASHING GIRL: Bugün burada Moorland ile Prior da var ancak ben Flashing Girl'ün bu mesafelerde her iki rakibinden de daha iyi olduğunu düşünüyorum ki zaten bugüne dek üçünün de genel performanslarına bakıldığında bu görüntü ortaya çıkıyor. Beş ay sonra kum pistte gördüğü yarışta çok etkili olamasa da artan kondüsyonu ile bu kez kendi yarışını yapabilecektir. 

LIGHT OF DARKNESS: Gazi'de koşamayacak olması büyük kayıp. Dişi Tay Deneme'de rakiplerini âdeta ezdi geçti ve kısrağın pedigrisi uzuna daha yatkın. Yani bugün çok daha net bir galibiyet de gelebilir. Fakat dişi yarışları da her zaman sürprize açıktır. Net favorilerin çoğu zaman geçildiği bilinen bir gerçek. Aynı koşuda sonlarda çok güçlü gelen Melinam ile koştuğu her yarışta üzerine koyarak ilerleyen Pür Dikkat ikilisinin burada ihmale gelmeyeceğini söylemeliyim. İlginçtir ki bu iki kısraktan biri Power Man'in, diğeri de Valencia'nın kardeşi. Yani eğer bugün ilgililerinin beklentisini karşılayan bir yarış yaparlarsa her ikisini de Gazi'de görmeyi bekliyorum. 

Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

12.16.8.7
5 KESKİNŞAH // 4.2
1.3.2.4
10.5.1.7.4.6
2.17.11.6.1.4.13.12
8 REAL RUNNER BANKO

53.76 TL // 161.28 TL

2. ALTILI

10.5.1.7.4.6
2.17.11.6.1.4.13.12
8 REAL RUNNER BANKO
2.1.4.8.9
1.8.9
8 LIGHT OF DARKNESS // 11.15

50.4 TL // 151.2 TL
Etiketler

Yorum Gönder