ŞANVERDİ: Budaklı'ya potoda kaybettiği yarışta virajı en geride dönen safkan, o gün kazanacak gibi bir görüntüye sahip olsa da yapmış olduğu sprint onu potoya kadar taşıyabildi ve az farkla kaybetti. Bu kez 200 metre daha uzayan koşuda oldukça denk grupta şanssızlığına son verip kazanmasını bekliyorum. 

KOCA SEYİD: Şimdiye dek kum pistteki yarışlarıyla dikkat çeken Kocaseyid, kariyerinin ilk iki koşusunda katıldığı iki çim koşusunda da varlık gösterememişti fakat o dönem yeteri kadar formda değildi. Şimdi ise formunu sürekli yukarıya taşıyan bir görüntüye sahip olmakla birlikte çime yatkın bir orjine de sahip olduğunu göstermesi için iyi bir fırsat yakalamış durumda. 

KATMA DEĞER: Son kazandığı yarışta buradaki Rampage'i geçmeyi başaran Katma Değer, potansiyel bakımından daha üst grupların atı. Bugün kendisine binecek olan Özcan Yıldırım idaresinde ise 3/8 kazanma oranına sahip. İdeal pist ve mesafesinde lehine gidişatta favorim. 

SARIOĞLU: Biri ekürisi olmak üzere iki safkanla birlikte çalışan Sarıoğlu, sonlardaki çok rahat görüntüsüyle dikkat çekerken 800 metrede 25-53 rahat derece çıkarması da gözlerden kaçmadı. Yarış hayatının ilk koşusu için oldukça hazır görünen tayın kariyerine birincilikle başlamasını bekliyorum. 

Foto Finiş İstanbul Altılı Tahminleri

1. ALTILI

2.4.6.1.10
6 ŞANVERDİ BANKO
10.4.9.2.6
2.5.6
1.5.10.6.9.2.4
8 SARIOĞLU // 2.1.3

42 TL