NEW WORLD: Magnum Opus ile anneden kardeş olan safkan, uzayan mesafelerde daha başarılı olacağını katıldığı H15 mücadelede gözler önüne serdi. Bu kez daha zayıf rakiplerle karşılaşacak olması ve idman pistindeki iyi durumuyla herkes gibi ben de ön planda tutuyorum. 

BENZENCİ: Daha önce sentetik pistte katıldığı tek yarışta iyi grubu gerisinde bırakan Benzenci, jokeyi Gökhan Kocakaya ile üçüncü kez piste çıkıyor. Daha önceki yarışlarında ikincilikle yetinen safkan, bugün oldukça zayıf bir grupla bir araya gelecek. Elbette yarış içerisinde birkaç sert rakibi var ancak form olarak Safari'den daha iyi durumda olduğunu düşünüyorum ve mesafeye de Gülçin Sultan'dan daha yatkın. Bu üç isim arasında geçeceğine inandığım mücadelede yukarıda saydığım sebeplerden ötürü Benzenci'yi banko yazacağım. 

KAMUS: İdman pistinde Kara Mustafa'ya çok rahat bir biçimde hakim olan Kamus, Bursa'da kazandığı koşuyla da eski gücüne ulaştığını ispatladı. Geçtiğimiz yıl Halis Karataş ile Açık 2 Plevne Koşusu'nda zafer elde eden safkanın yeniden toparlanmış olmasıyla çalışmalarındaki görüntüsünü sahaya yansıtması durumunda dengi rakipleri arasında kazanmasını bekliyorum.

Foto Finiş İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

1. ALTILI

8.3.10
1 BENZENCİ BANKO
1.3 
7.4.3.2.1.5.6.10
4.5.14.1.2.8.9
5.8.2 // 4.11.9

80.64 TL // 161.28 TL

NALKAPON DAYI'NIN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.