CHAIN OF DESTINY: Şampiyon safkan Long Runner'ın anne kardeşi olup şampiyon aygır Torok'tan alınan Chain Of Destiny de kariyerinin ilk dokuz yarışından altı birincilik çıkartan Florida Coast'ın anneden kardeşi olan ekürisi Lovely Bonita da oldukça hazır görüntüleri ile bugün rakiplerine göz açtırmayacaklardır. İkisinden birinin bu mücadeleden galip ayrılmasını bekliyorum. 

MAVİ DENİZ // NALDÖKENLİ: Grubun iki başarılı Kaizbert temsilcisi safkanları Mavi Deniz ile Naldökenli bugün ön plana çıkan isimler olarak karşımızda duruyorlar. Mavi Deniz son startında bu mesafede 1.20 derece çıkartarak gücünü ortaya koymuştu. Naldökenli ilk defa sentetik koşacak ancak İzmir kumunda bu mesafede çıkardığı 1.23 derecenin iyi olduğunu düşünüyorum. Sentetikte çok fark edecektir. 

GÜNÜN GALOP - İSTATİSTİK BİLGİLERİNE ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ.  

LIGHT OF DARKNESS: Kısrak Koşusu'nu yok yere kaybeden Light Of Darkness'ın gerçekten de Türkiye'de kendi akranları arasında dişi rakibi olmadığını düşünüyorum. Özcan Yıldırım daha kontrollü biner ve yarışı da iyi okursa bu grubu çok rahat bir şekilde gerisinde bırakacaktır. 

Günün ilk ayağında Ulan Bator ile Yamanlarbeyi'ni ön planda tutsam da Hasafet'in es geçilmemesi gerektiğine inanıyorum. İkinci altılı dördüncü ayakta koşacak olan Prior da ihmale gelmeyecek bir başka safkan. Beşinci ayakta koşacak olan Yollaraz'ın son yarış performansları göz önünde bulundurulduğunda, bu kez daha iyi olduğu çim pistte şansının arttığı söylenebilir. 

Bugün ikinci altılıda her ayakta Serkan Yaşar'ın yaptığı yorumlara benzer düşünceler belirteceğim için sadece bankolarıma yorum yazmayı uygun gördüm. Farklı düşündüğüm ayaklar için de görüş bildirdim. Aşağıdaki bağlantıya tıklamak suretiyle Serkan Yaşar'ın İstanbul altılı ganyan tahminlerini görüntüleyebilirsiniz. 

SERKAN YAŞAR'IN İSTANBUL TAHMİN VE YORUMLARINI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ. 

Foto Finiş İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

3 CHAIN OF DESTINY BANKO
4.3
4.6.8.9.7.5 
7.9.3.4
9.10.12.5.13.17.4.3
3.14 // 4.15.6

61.44 TL

2. ALTILI

7.9.3.4
9.10.12.5.13.17.4.3
3.14 // 4.15.6
8.4.10.12
5.6.12
9 LIGHT OF DARKNESS BANKO

61.44 TL

HASAN KURTULUŞ'UN İKİ BANKOLU ADANA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.