QUEIMADA GRANDE: Son startında Demirkurt ile İzbırakan'ın dibinde bitiren safkan, buradaki rakiplerinden bazılarını da gerisinde bırakmıştı. Daha önce yine uzun mesafede benzer gruplarda çok başarılı işlere imza atan Queimada Grande, bugün ilk kez bir araya geleceği ve uzun mesafede etkili at binen jokeyi Gökhan Kocakaya ile rakiplerinden bir adım önde.

YILMAZ HOCA // KARAHAYDUT: Ayağına çabuk safkan Yılmaz Hoca, iki yarıştır ortaya çok iyi bir görüntü koyuyor. Her iki koşusunda da önlerdeki yerini alıp koşuya tempo veren safkan, aynaya dek sürdürdüğü mücadelelerle ne kadar iyi durumda olduğunu da gösteriyor. Bu kez kısalan mesafede bir çırpıda bitirebilir. Ki daha önceki yıllarda bu mesafelerde peş peşe birincilikleri var. Neredeyse iki yıl aradan sonra pistlere dönen Karahaydut, son koşusunda Erkmen ile Dağberkhan'ın hemen arkasında bitirmişti ve o gün ikinci olan Dağberkhan katıldığı ilk koşuyu kazandı. Taylığında az koşmasına rağmen iyi gruplarda iyi sonuçlar elde eden safkandan bugün iyi bir performans bekliyorum. 

BABA HANCI: Bu grubun epey üstünde olan safkan, son olarak katıldığı üç yarışın ikisinde Grup 1 mücadelede boy göstermişti. Bunlardan Yıldırım Bayezid'de ikinci, Akdeniz Derbisi'nde ise dördüncü oldu. Kazandığı son üç yarış da Gökhan Kocakaya idaresinde olan safkanın yeniden bu jokeyine dönmüş olmasının yanı sıra uzun süredir sürdürdüğü çalışmalarında gerçekleştirdiği uzun işlerle birlikte yeterli hazırlıklara sahip olduğunu düşünüyor ve bu zayıf grubu geçmesini bekliyorum. 

Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri

5.10.1.7
3.10.5.2.9
2.8.3 // 7.4.5
7 BABA HANCI BANKO
1.5.2.7
1.11.8.4

76.8 TL // 153.6 TL