TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

19 Mayıs Serkan Yaşar İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

19 Mayıs Serkan Yaşar İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri

Serkan Yaşar

KUMMA: Önde kendi temposunu verdiği koşularda çok iyi performans sergileyen ve de çim pistte henüz geçilmeyen Kumma, uzayan mesafede de etkili olmasını beklediğim bir safkan. Kaldı ki bugün önde ciddi bir tempo olacağını da sanmıyorum. Bu da mesafenin kısalması anlamına geliyor ki Kumma eğer önde boş kalırsa çok rahat kazanacaktır. Aksi durumda ise öne yakın koşup düzlükte yarışı çalacaktır. 

EŞKIYA: İdman pistinde çok canlı göründüğü yarışta sergilediği performans oldukça olumlu olan Eşkıya, o gün de tuttuğumuz ve de sitede önerdiğimiz bir safkandı. Orjin bakımından da dikkat çekici bir isim olan Eşkıya'nın bugün de benzer bir yarış yapması durumunda kazanması normal sonuç olacaktır. 

Günün ilk ayağında start alan Lucezia, kısalan mesafede iç kulvar avantajıyla beyaz bayrak ayna yapmaya yakın. Uzayan mesafelerde oldukça başarılı bir kısrak olan Zeynepcik, uygun grupta günün sürprizlerinden birini yapabilir. Gördüğü yarışın ardından toparlanan We Will Rock You'dan bu kez daha iyi bir performans gelecektir. Bir önceki yarışında Ahmet Çelik, bugün ise Hışman Çizik'in deklare olduğu ve de uzun zaman sonra çim piste dönen Güneşi Gördüm'den bugün ters bir yarış bekliyorum.

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

2. ALTILI

14.2.4.7.6
8.16.2.1.6.15.4.5
3.8.4.14.2
6 KUMMA BANKO
7.5.12.2.5
6 EŞKIYA // 9.15

70 TL

FOTO FİNİŞ'İN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Etiketler

Yorum Gönder