TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

20 Mayıs Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

20 Mayıs Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

   

Bakıyorum da dün müthiş Elazığ kurgumu söğüşleyip 620 gaymeyi cebe indirenlerin yüzü gülüyor. Bana inanmayanları da acile kaldırıp pansuman yapmışlar. Kafalarını duvara vururken "Dayı'ma nasıl güvenmem. Kendimi affetmem mümkün değil." demeleri gözden kaçmamış. İstihbaratım kuvvetlidir, haberin ola. 

Sabah erkenden Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim aradı. "Gül Ağa'm gül. Dün sayende Elazığ bültenini indirdim." dedi. Onun cıvık tavırlarından rahatsız olmam söz konusuydu. Uyarıp ikaz ettim. Kulağını çektim. Kendine çeki düzen ver, yoksa tepelerim, dedim. Her ne kadar seyis yeğenlerimle aramda mesafe yoksa da aşılmaz sınırlarım olduğu, saygısını yitireni ayağımın altına alıp afaroz ettiğim söylentileri doğrudur. 

Cemo yeğenimin söylediğine göre ikinci koşudaki Gülağa'nın şov yapması an meselesiymiş. Dördüncü koşudaki Crazy Lion'ı ahırda görmüş. Aslan gibi kükrüyormuş. Yarış ne zaman, diye diye seyisinin üstüne yürüyormuş. Adı gibi delirmiş. Cemo yeğenimin dediğine göre bugün Gökhan Gökçe'yle Mir Bilgin'e dikkat etmek lazımmış. İkisinin de yarış kazanması an meselesiymiş. Hatta Cemo yeğen dedi ki dördüncü ayaktaki Selim Abi'yle beşinci ayaktaki Gülayablam, kazanır. Ona itimadım sonsuzdur. Sözü senettir, bu böyle biline. 

Ganyanlar açık, ganyancılar bayram ediyor. Emekli takımı ganyandan çıkmıyor. Akşama kadar mütiş kurgularıma bakıp ceplerini şişirdikten sonra gelip hepsini bana kaptırıyorlar. Çaykur Rıza'nın da yüzü gülüyor. Bazı yeğenlerim diyor ki "Dayı, kahveler kapalı değil mi? Sen nasıl taş konken partisi yapıyorsun." Yeğen, sana her zaman ne diyorum? Ultra lüks evim var. Bir odasını kahvehaneye çevirdim. Çay kazanını kurdurdum. Okey takımlarını da getirttim. Ama sanma ki her gelen girebiliyor. Kapıya gelene koruna testi yaptırıyorum. Ateşini ölçtürüyorum. Güvenlik üst seviyede. Hayatımı tehlikeye atamam. 

Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İzmir Altılı Ganyan Tahminleri

1. ALTILI

1.8.5.4.2.3
4 GÜLAĞA BANKO
2.3.1
3 CRAZY LION // 2.6.4
10.2.4.1.3.7
3.1.2.7.9

37.8 TL

2. ALTILI

10.2.4.1.3.7
3.1.2.7.9
4.7.2.3.1.8
10 SELİM ABİ BANKO
8 GÜLAYABLAM // 5.2
10.3.1.6.12

63 TL

HASAN KURTULUŞ'UN İZMİR TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Etiketler

1 $type={blogger}:

  1. hadi bunu bulsaydınız ya. 310 tl yi 1000 + kuponla tabi bulursun..

    YanıtlaSil