Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Her gün sana verdiğim müthiş bankolar resital yaparken köpüklü kahvemi içip keyif çatıyorum. Popülerliğim zirvede, gücüm tartışılmıyor. 

Bugün Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimden gizli bir arama aldım. "Para, para, para!" diye açtı. Dürbün Nejdet'i sordu. Sonra dedi ki "son ayakta Fiero Mio bankomuz resital yapacak Dayı'm." Onun kripto mesajlarını hemen anladım. "Anlaşıldı Sülo yeğen. Gözlerinden öperim." deyip kapattım. Bülteni açıp ilk koşuda Napolyon'u, üçüncü koşuda Nejdet'i işaretledim. Son ayaktaki Fiero Mio'nun numarasını yazıp yuvarlak içine aldım. Söyledikleri kafama yatmıştı. Artık bana düşen dinamit lokumlarımı yerleştirip bu bülteni bulmaktı. Sülo yeğenimin üç bankosu da gelir, ben de bulamazsam madara olmamın mümkün olduğunu biliyordum. Sen sen ol ilk koşuda 3 numarayı yaz yeğen. Bir taşla iki kuş. Anlarsın ya. 

Karşıyakalı Cemo yeğenim de İstanbul'daki bazı gizli seyis dostlarıyla konuşmuş. İkinci koşuda Sundown şov peşindeymiş. Dördüncü koşuda Tatavla eğer startta kalmazsa geçilmesi zormuş. Beşinci koşa Handsome Hero'nun bomba yapması söz konusu olabilirmiş. Dişilerin denemesinde de Light Of Darkness'la İllüzyon arasından su sızmazmış. Yedinci koşudaki Arifço'nun seyisi kendinden çok emin konuşmuş. Sekizinci koşudaki Luna Lovegood, ahırında akşama kadar kişniyor, dönüşüm muhteşem olacak, diyormuş. Cemo yeğenin şakası yoktur, bu böyle biline. 

Benimle dans etmek zordur, samba bilmeyen piste çıkmasın. Son günlerde gücümün zirveye çıkmış olması bazı kesimleri çok rahatsız etti. TJK Reisi çok sinirli. "Nalkapon'u durdurun, yoksa yarışları durdurmam an meselesi. Onun yeğenleri bizi fena halde söğüşledi. Kasa boşaldı. Ben bunun hesabını nasıl veririm." diyormuş. Korkma yeğen, Dayı'n ölmedi. Hepsinin aklını almam an meselesi. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul Altılı Tahminleri

1. ALTILI

3 KAYAEGE BANKO 
1.4.2.3.5.6.8.7
2 NEJDET BANKO
1.6.2.8.9.5.10.4.3.7
6.4.8.5.2.1.9.7
7.4 // 2.5

89.6 TL

2. ALTILI

1.6.2.8.9.5.10.4.3.7
4.8.5.2.1.6.9.7
7.4 // 2.5
5.1.6.8.3
3.5
6 FIERO MIO BANKO

112 TL

FOTO FİNİŞ'İN İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.