Aldığım istihbarata göre bazı kesimler beni eleştiriyormuş. Gücümü hafife alan açıklamalar yapıyormuş. Kolpakon diyenlerin sayısı artmış. En önemli özelliğim avcılığımdır. Düşmanlarımı havaya atarım. Kanat çırpıp yükselmesini izlerim. Zirveye çıktığında da keskin nişancı yeteneklerimle indirmesini, yerle yeksan etmesini iyi bilirim. Bu böyle biline.

Bugün Sülo yeğenimle yaptığım gizli görüşmede canı biraz sıkkındı. Dün İzmir'de don mintan kalmış. Ona sadece bir tek şey söyledim: Üstün altılı bilgimin bile uzak durduğu bültenlere oynarsan olacağı budur Sülo yeğen. Haklısın Dayı'm dedi. İstanbul bülteninde krallığını ilan etmesi an meselesiymiş. Bu yüzden de Kral Ömer bankosunun kazanması gerekiyormuş. Eğer o gelirse bundan sonra ne onun ne de benim gücüm sorgulanamazmış. Kral Ömer'i de padokta görüp çok beğenmiş. Gözleri parlıyormuş, tüyleri ışıl ışılmış. Kasları kıpır kıpırmış. Kazanamaması mümkün değil, dedi. Sülo yeğenime itimadım tamdır. 

Bırak düşmanlarımız konuşsun yeğen. Ben onları madara etmesini bilirim. Şimdi sana söyleyeceklerime biraz kafa yor. Dünkü İzmir bültenini 16 gaymeye bulan kuponu aç, incele. Yedinci hissim bana onun TJK Reisi'nin kuponu olabileceğini söylüyor. Şüphelerimin doğru olup olmadığını araştırıyorum. İçerideki uyuyan hücreleri harekete geçirdim. İki güne netice alırlar. Benden haber bekle. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon İstanbul Altılı Tahminleri

6.9.7.2.1.3.4.5
3.1.8.5.7
3 KRAL ÖMER BANKO
3.7 // 1.6.8
2.3
1.4.10.12

56 TL // 140 TL

SERKAN YAŞAR'IN İSTANBUL TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.