TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

21 Mayıs Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

21 Mayıs Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Son günlerde her ne kadar bankolarım kazansa da zaman zaman müthiş kurgularımın tutmadığı, bu durumun moralimi çok bozduğu, senden de destek görmediğim söylentileri doğrudur. Unutma yeğen: Popülerliğimin artması sana bağlı. Ganyanlar da açıldığına göre, artık üzerine düşeni yap. 

Darağacı kurulmuş yeğen. Herkes beni sallandırmanın peşinde. TJK Reisi celladım olmak için gün sayıyor. Verdiğim müthiş kurgular ABD Reisi Bidon'u bile rahatsız etti. Özel ajanlarını Türkiye'ye yolladı. Ama şanslıyız yeğenim. Üç ajanı da koruna oldu. Hastaneye kaldırıldı. Yoksa tepeme binmeleri mümkün olabilirdi. Artık İtalyan mafyasının koruması da yok. Boşluğumdan faydalanmak istemeleri söz konusu.

Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim bana bugün yaptığı gizli aramada süper ötesi istihbarat verdi. Duyunca küçük dilini yutman mümkün olabilir. Cemo yeğenin dediğine göre Çakırdağlı, yarış saatini bekliyormuş. Ahırda çok huysuzlanıyormuş. Bunu gören seyis yeğeni yanına gitmiş. Çakırdağlı, elindeki muzun kabuğunu seyisine fırlatmış. "Yarış ne zaman?" diye sormuş. Seyisi saatini söylemiş. Öfkelenip şaha kalkmış. TJK Reisi'ne haber salın, demedim mi? Çakırdağlı huzursuz, yarışı bekliyor, kazanmak için can atıyor deyin, demedim mi? diye diye kişnemiş. Seyisi korkup ahırdan çıkmış. Kardeşcan'ı padokta gören bir seyis dostu onu arayıp "Çim kum fark etmez, Kardeşcan affetmez, haberin ola, demiş. Egenin Aslanı da zımba gibiymiş. Geçilmesi mümkün olmayabilirmiş.

Süpürgeci Sülo yeğenimden de son dakika araması aldım yeğenim. Keeper Of Time, İstanbul'dan Bursa'ya fişek gibi gitmiş. İki seyis yeğenime de güvenim sonsuzdur. Onları iyice dinledikten sonra artık altılıyı bulmanın zamanının geldiğini anlamam mümkün oldu. Hemen mayın dedektörlerimi çalıştırıp üstün altılı bilgimi devreye soktum. Gerisi çorap söküğü gibi geldi. Bileğimizin bükülmesi mümkün olmayabilir. Gözlerinden öperim. Şansın bol ola.

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

6.3.2.1.7
6.4.11.9.7
1.3.2
4 ÇAKIRDAĞLI // 6.7.10
3.6.14.9.4.1.16.10
8 KARDEŞCAN BANKO

42 TL // 168 TL

2. ALTILI

4 ÇAKIRDAĞLI // 6.7.10
3.6.14.9.4.1.16.10
8 KARDEŞCAN BANKO
4.2.1.3.6.8.9.5
1 EGENİN ASLANI BANKO
6.10.13.12.1.5.18.7

35.84 TL // 143.36 TL

HASAN KURTULUŞ'UN BURSA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Etiketler

Yorum Gönder