TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

10 Mayıs Nalkapon Bursa At Yarışı Tahmini

10 Mayıs Nalkapon Bursa At Yarışı Tahmini

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün yaptığım İstanbul resitali hoşuna gitti mi? Cebin az da olsa şişti mi? Hayırlı ola yeğen. Daha büyüğü yolda, haberin ola. Bugün Karşıyakalı Cemo yeğenim aradı. Dün Sülo'nun İstanbul şovunu kıskandığı her halinden belli oluyordu. "Dayı'm hayırlı olsun, İstanbul'u bulmuşsun. Sülo yeğenin yine yapmış bir şeyler. Kaç zamandır suskun olsam da, sana altılıyı bulduramasam da tetikte olduğum, cebini şişirmeye, senin popülerliğini arttırmaya hazırlandığım söylentileri doğrudur." derken kendini ispatlamaya çalışıyor gibi bir hali vardı. 

"Neyse Dayı'm, halamın kızının kızı oldu. Adını Selen koydum. Adıyla yaşasın. Senin kadar da kendinden emin adam görmedim. Hayranım. Müthişsin." diyerek telefonu kapattı. Bu sözlerinin kripto mesaj olduğunu anlamam uzun sürmedi. Hemen bülteni açtım. Bana verdiği Selen Kızım bankosuyla Eminadam bankosunu gördüm. Sonra Sülo yeğenimi aradım. Ondan da ilk ayaktaki Memo Ağa, ikinci ayaktaki Küçük Anafarta'yı bomba bankolarını aldım. Gerisi de çorap söküğü gibi geldi yeğenim. Artık gücüm zirvedeydi.

Senin için Sülo yeğenin verdiği bomba bankoların yanına kendi bomba bankolarımı da yazdım. Bundan sonrası sana kalmış yeğen. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Bursa At Yarışı Tahmini

2. ALTILI

11.10.1.2 // 3.4.12.6
13.8.9.2 // 1.12
12 SELEN KIZIM BANKO
6 EMİNADAM BANKO
10.5.6.8.4.1
3.4.15.6.1.2.7.16

53.76 TL // 161.28 TL

FOTO FİNİŞ'İN BURSA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler

Yorum Gönder