06 Mayıs Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dayı'n yine fişek gibi. Gücü yine zirvede. Popülerliği yükseliyor, bankoları tartışılmıyor. Daha ne olsun? 

Sabah telefon sesiyle uyandım. Arayan, Dürbün Necdet'ti. İlk ayakta Lakers, ikinci ayakta da Sin geçilmez, haberin ola, dedi. Her ne kadar zaman zaman bana söylediği müthiş bomba bankoları resital yapsa da ona olan güvenimin sarsıldığı söylentileri doğrudur. Yanına yazdığım bombalarımla şov peşindeyim. Dürbün Necdet'e bir ders vermemin vakti geldi de geçiyor bile. Üçüncü ayakta da Yavuzum resital yapmaya hazırlanıyormuş. Ama ben Saman Osman yeğenime daha çok güveniyorum. Bana verdiği son ayaktaki Taçhan bankosuna olan güvenim sonsuz. Yanına da ceketimin iç cebine sıvıştırdığım peçetelerden birinin üstüne adını yazdığım İzbırakan bankomu koyup şov yapmam mümkün olabilir. 

Bugün her an her şey olabilir yeğen. Bunu aklından çıkarma. Senin için bütün bomba düzeneklerimi yerleştirdim. Hepsi infilak etmeye hazır. Şimdi hemen özel ganyan bayini açıp verdiklerimi oyna. Sonra da keyif çat. İftardan sonra köpüklü kahveni içerken cebine giren gaymelerin hesabını yaparsın. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

3.5.2.6.1.8
1.2.7.6.5.11
2.6.7.1
1 İZBIRAKAN // 3
4.2.6.3.1.7.5
7 TAÇHAN BANKO

70.56 TL 

FOTO FİNİŞ'İN ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski