25 Mayıs Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

 


Bugün Saman Osman yeğenimden tap sikrıt bir arama aldım. Çok endişeliydi. Konuşmalarımızın dinlendiğini biliyordu. "Dayı'm söyleyeceklerimi iyi işit. Kısa ve öz konuşup kapatmam söz konusu olacak. Bugün yer yerinden oynayacak. Tevziye'yi birkaç kişi bölüşecek. Bu yüzden sana vereceğim müthiş kurgu biraz kaymaklı olacak. Yani bütün yeğenlerini zengin etmen mümkün olmayacak. Kodaman yeğenlerin köşeyi dönecek. Aklını kullanıp ortak giren yeğenlerin de ihya olacak." dedi. Sonra da üstün istihbarat bilgisini kullanıp topladığı müthiş bilgileri benimle paylaştı. 

Dediğine göre ilk ayakta her an her şey olabilirmiş ama Şahinhan fişek gibi hazırlanmış. Heart Of The King de süper durumdaymış. İkinci ayakta Commitment resital yapabilirmiş. Ama rakiplerinin çoğu kazanmayı kafasına koymuş. Orası karışık Dayı, dedi. Üçüncü ayakta hem Ustaoğlu'nu hem de Camuzdevranı'nı yaz, keyfine bak ama sağlama almak istersen üstün altılı bilgini devreye sok, dedi. Dördüncü ayakta Secret Blood'la Dombra'nın arasından su sızmazmış. Biri kaçar, biri vurur, bakalım ibre kimde durur, derken kendinden emindi. Beşinci ayakta Hermione Granger zımba gibiymiş. Gökhan Kocakaya yeğenin hata yapmazsa kesin kazanır, dedi. Son ayakta da "Her ne kadar satış koşusu olsa da, zaman zaman büyük tezgahlar dönse de Reishanlı'nın yarış saatini beklediği söylentileri doğrudur, deyip kapattı. 

Görüyorsun yeğenim, istihbaratım çok kuvvetli. Saman Osman yeğenimin de şakası yoktur, bu böyle biline. Onun gücü tartışılmaz. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

9.8.7.5.1.3.2
7.9.3.1.5.2
7.10.9.8.2.4
6.2
5 HERMIONE GRANGER BANKO
5.2.13.4 // 14.3.15

141.12 TL 

HASAN KURTULUŞ'UN ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 


Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski