08 Mayıs Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

 


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Aldığım istihbarata göre bugün Müslüm Çelik yeğenimin resital yapması söz konusuymuş. Saman Osman yeğenim ahırların arasında dolaşırken iki seyisin gizli konuşmasına şahit olmuş. Hemen kulağını duvara dayamış. İçlerinden biri "Müslüm Çelik şov yaparken ben de cebimi şişireceğim. Hahahahah!" demiş. Öbürü de "Sence hangilerini kesin kazanır" diye sormuş. "Cülük'le Kadhan'dan şüphem olmaması söz konusu." demiş. Sonra da doğru makinelere gidip kuponlarını yatırmışlar. Yatırdıktan sonra da çak bir beşlik yapıp sevinç gösterileri yapmışlar. Saman Osman'ın onları takip ettiğinden haberleri yokmuş. Saman yeğenim iyice emin olmak için onların çöpe attıkları müsveddeleri kontrol etmiş. Sonra da beni aramış. Gözlerinden öperim Saman yeğen. 

Görüyorsun yeğenim, istihbaratım her yerde. Kulağım, gözüm olan bir sürü seyis yeğenim hipodromlarda benden talimat bekliyor. Bir lafımla Ankara'yı ateşe vermeleri de mümkün. Ama şiddete karşı olan kişiliğim bana mani oluyor. TJK Reisi'ni atlatmak için üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu son dakikaya saklıyorum. Onun kurduğu tezgahı bozmak benim işim. Unutma: Benim adım sürpriz, soyadım bomba. 

Şimdi benim istirahate çekilmem lazım yeğenim. Sen hemen ganyanını aç, verdiklerimi tek tek oyna. Sonra da şifreni değiştir ki kimsenin eline geçmesin. Şansın bol ola. 

Nalkapon Ankara At Yarışı Tahminleri

3 CÜLÜK BANKO
6.7.4.3.1.2 // 9.5.8
6.9.1.8.12
6.5.4.7  // 2.1
5 KADHAN BANKO
9.8.2.3.11.10.5.6.4

84 TL // 168 TL

FOTO FİNİŞ'İN ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski