TJK TV Canlı Yayın
Canlı
wb_sunny

Son Dakika

29 Mayıs Nalkapon Ankara Altılı Ganyan Tahminleri

29 Mayıs Nalkapon Ankara Altılı Ganyan Tahminleri

 

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Ben çok iyiyim, maşallah. Gücüm de yerinde. Beni öldürmeyen her bülten güçlendirir, bu böyle biline. Bu sözümü çerçeveletip ganyana yazacak olan bazı ganyancı yeğenlerim olduğunu biliyorum. Benden müsaade almalarına gerek yok. Onlara izin verdim. Helali hoş olsun. 

Saman Osman yeğenim ilk ayaktaki Birolağa bombasını çok tutuyor. Fişek gibi hazırlandı, her an her şey olabilir dedi. Cevher bombası da zıpkın gibiymiş. Starttan çıktığı gibi bütün rakiplerinin göğsüne saplanabilirmiş. Alderamin'in geçilmesi mümkün değil, inşallah koşarken leylek görmez. Onların peşine takılıp yarışıyor Dayı'm derken biraz tedirgindi. Son ayakta ne olacağı belli değilmiş. Hepsi birbirinden hazır, favori de gelebilir, mayın dedektörlerinin tespit ettiği bombalardan biri de kazanabilir, tetikte ol Dayı deyip telefonu kapattı. 

Onu hiç bu kadar özgüvenli görmemiştim. Her söylediği sözden sonra göğsü biraz daha kabarıyordu. Kendiyle gurur duyuyor olması söz konusuydu. Onun yaptığı padok tespitlerinin üstüne de yoktur, haberin ola. İkinci ayaktaki Gelinbaşı'nı çok beğenmiş. Sen sen ol, paralı sitecilerin oyununa gelme yeğenim. Dayı'n sana yeter de artar bile. Gücümün farkında ol, popülerliğimi arttıracak hamleler yap, ara sıra sayfama girip beğenide bulun, yorumlarınla beni öv; dosta güven, düşmana korku salalım. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Ankara Altılı Ganyan Tahminleri

2. ALTILI

7.5.3.1.6.8
3.1 // 2
2.7.9.6.3
1.2 // 4
1 ALDERAMİN BANKO
4.3.1.2.14.15.9.11.6.12

84 TL

FOTO FİNİŞ'İN ANKARA TAHMİNLERİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Etiketler

1 $type={blogger}: